Aktorius Marius Jampolskis įkūnijo žurnalistą Algimantą Čekuolį 

Marius Jampolskis įkūnyjo Algimantą Čekuolį
Marius Jampolskis įkūnyjo Algimantą Čekuolį
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-10 14:22
AA

Prajuokinti žiūrovą yra menas. Tai, kad parodijų šou „Pakartok!“ dalyviai yra vieni geriausių Lietuvos artistų, įsitikino ne vienas. Byrančios juoko ašaros – geriausias įrodymas, kad šis TV3 projektas nepalieka abejingų. Kiekvieną pirmadienį projekto scenoje atgimsta ryškiausios pramogų pasaulio, televizijos ar verslo garsenybės.

Šį vakarą TV3 žiūrovai išvys, kaip Inetai Stasiulytei pavyks įsikūnyti į grupės „Empti“ vokalistę Giedrę Kilčiauskienę, Vitalijus Cololo virs skandalinguoju atlikėju Eugenijumi Ostapenko, Aušra Štukytė – Bernadeta Lukošiūte, garsiausia visų laikų Teta Beta.

Aktoriui Mariui Jampolskiui teko garbė projekte įkūnyti žurnalistą, televizijos laidų vedėją Algimantą Čekuolį. „Baisiausia yra tai, kad aš esu jo fanas. Jeigu jis staiga suabejotų didžiojo sprogimo teorija, aš labai rimtai įsiklausyčiau į jo argumentus“, – sužinojęs, ką teks parodijuoti, sakys M. Jampolskis.

„Pakartok!“ žvaigždė įsitikinusi – aktoriaus profesija ne ką skiriasi nei žurnalisto ar laidų vedėjo. „Mes taip pat visko turime žinoti po truputį“, – sako M. Jampolskis. Teatro ir kino garsenybė šiam pasirodymui pats nusprendė rašyti scenarijų ir tekstą. „Visa bėda tame, kad Algimantas Čekuolis, kaip jis pats sako, atsišakoja. Jis pradeda pagrindinę mintį, tada atsišakoja į kitą mintį, į šakeles, o tada į lapelius“, – kodėl sunku parodijuoti Lietuvos šviesulį, kultūros ir tautos pasididžiavimą įvardins M. Jampolskis.

Aktorius neslepia, jog įsikūnyti į tautos itin gerbiamą personą yra ypatingai atsakinga užduotis. „Aš aktorius, tai mano duona. Savo nelaimei sutikau dalyvauti šiame projekte ir privalau tai padaryti“, – jau šį vakarą „Pakartok!“ laidoje kalbės M. Jampolskis.

M. Jampolskis „Pakartok!“ scenoje įrodys, jog ne veltui yra tituluojamas vienu mylimiausių Lietuvos aktoriumi. Jo mimikos, sugalvotas scenarijus prajuokins ir didžiausius skeptikus. Labiausiai M. Jampolskio virsmas į legendinį laidų vedėją prajuokins komisijos pirmininkę Kristiną Kazlauskaitę. Aktorė juokdamasi šluostėsi skruostais tekančias juoko ašaras.

„Jūs man nuprausėte visą grimą. Tekstas yra fantastiškas. Gal tai būtų ne pakartok, o parodija, bet mes matėme Čekuolį“, – gyrė aktorių K. Kazlauskaitė. „Pirmas dvidešimt sekundžių kreipiau dėmesį į grimą, į gestus. Matėsi, kad viskas atidirbta, nieko neprikiši“, – sakė humoristas Mantas Katleris.