Aktorius Nickas Cannonas išgyvena ypatingai skaudžią netektį: mirė vos 5 mėnesių sūnus

Nickas Cannonas (dešinėje su buvusia širdies drauge Alyssa Scot ir sūnumi Zenu) / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Nickas Cannonas (dešinėje su buvusia širdies drauge Alyssa Scot ir sūnumi Zenu) / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-07 20:51
AA

Buvęs atlikėjos Mariah Carey vyras, aktorius Nickas Cannonas išgyvena didžiulę netektį – mirė jo ir jo buvusios merginos Alyssa Scott jauniausias sūnus Zenas. Vaikui buvo vos penki mėnesiai.

Antradienį aktorius Nickas Cannonas paskelbė, kad jo jauniausias sūnus Zenas mirė nuo smegenų auglio, rašo „Daily Mail“.

Nicko Cannono sūnus Zenas sirgo galvos smegenų vandenė (hidrocefalija), dėl kurios smegenų ertmėse kaupiasi skysčiai ir padidėja skilvelių dydis, sukeldamas smegenų spaudimą.

Savo autorinėje laidoje 41-erių aktorius paaiškino, kad sūnaus sveikatos problemos prasidėjo, kai jam buvo vos 2 mėnesiai. Tuo metu Zeno mama pastebėjo, kad jo galva atrodo kiek per didelė.

„Be to, vis pastebėdavau, kad jis kosėja, todėl norėjau tai patikrinti“, – pridūrė N.Cannonas. Aktorius atskleidė, kad nuvykęs pas medikus išgirdo siaubingą diagnozę: jo sūnui – hidrocefalija.

Apie tai kalbėdamas Nickas apsipylė ašaromis ir papasakojo, kad praėjusį savaitgalį apsilankė Kalifornijoje, kur praleido paskutines akimirkas su sūneliu Zenu.

Zenas yra septintas Nicko vaikas, kurį birželį pagimdė jo buvusioji mergina Alyssa Scott.

Septyni vaikai gyvena su keturiomis skirtingomis moterimis, įskaitant jo buvusią žmoną Mariah Carey, buvusią merginą Brittany Bell, jo dabartinę partnerę Abby de la Rosa ir buvusią merginą Alyssa Scott.

Nickas Cannonas (8 nuotr.)
+2