Aktorius Robertas Lenartavičius: „Pažinčių internete tikrai neieškau, nors gaunu įvairių pasiūlymų“

Aktorius Robertas Lenartavičius/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius ir naujojo BTV „Muzikinės kaukės“ sezono dalyvis Robertas Lenartavičius neslepia, kad po įsikūnijimų šou socialiniuose tinkluose gerbėjų nestokoja – talentingam vaikinui merginos negaili saldžių žodžių: „Rašo, pagiria, kad esu talentingas“.

„Šiuo metu vyksta procesas, susitikinėju“, – į klausimą, ar šiuo metu turi antrąją pusę, šypsodamasis atsako Robertas. Nors aktorių retai pavyksta prakalbinti apie asmeniškumus, tačiau šį kartą jis buvo atviresnis. „Pažinčių internete tikrai neieškau, nors gaunu įvairių žinučių, pasiūlymų. Tačiau geriau susipažinti gyvai, teatre, koncerte ar tarp draugų, bet tikrai ne internetu“, – įsitikinęs vaikinas.

Dauguma aktorių pažįsta tik iš sukurtų personažų televizijos serialuose ir filmuose, mažuma žino tikrąjį Robertą: „Kitiems esu žmogus mįslė. Nors esu labai įvairiapusis, sakyčiau, esu savo aplinkos, kurią pats koreguoju, darinys. Nemanau, kad esu prisitaikėlis, bet aplinka mane veikia, dažnai leidžiu save užvaldyti vidiniam impulsui, akimirkai.“

Robertas neslepia, kad savo veiklomis užsiima ne dėl gerbėjų ar siekiamybės surinkti kuo daugiau sekėjų socialiniuose tinkluose: „Mano tikslas – įkvėpti kitus žmones, man labai smagu, kad man rašo, pagiria. Noriu, kad visi kurtų, darytų. Geriau imkitės kūrybos, o ne ieškokite pažinčių internete.“

Robertas atskleidžia ir savo susižavėjimą „Muzikinės kaukės“ projektu. „Ši laida man labai didelė galimybė, galiu parodyti save. Čia ne tas šou, kuriame reikia galvoti apie laimėjimą, čia reikia stengtis padaryti viską, ką galiu geriausia. Aš nesistengiu vaidinti, yra tiek daug gražių, įkvepiančių atlikėjų, kuriuos norisi priminti, įkvėpti jiems gyvybės“, – pasakoja Robertas.

Šio sezono projekte daug stiprių konkurentų, bet vaikinas džiaugiasi draugiška aplinka ir talentingais dalyviais. „Lietuvoje labai daug žmonių bijo pagirti, nors žmones reikia padrąsinti, raginti juos atsiskleisti ir parodyti save. Labai džiaugiuosi Deivydu Zvonkumi, kuris sugebėjo dar pradžioje tinkamai pagirti. Tai leidžia atskleisti gražiąją pusę“, – apie muzikos prodiuserį atsiliepia Robetas.

Šį šeštadienį aktorius įkūnys dainininką Džo Daseną. „Tai tikrai neeilinė asmenybė, jis – lyriškas, seksualus, žinoma, yra pietietis, manau, kad pilnai jį įkūnyti man dar reikia šiek tiek pribręsti“, – apie pasirodymo įspūdžius pasakoja jis.

Kaip Robertui seksis susidoroti su iššūkiu, pamatysite jau šeštadienį, 19:30 val., per BTV. 

Skaitykite daugiau