Aktorius Simonas Storpirštis norėtų likti televizijoje: „Šitas vaidmuo labai kutena visus jausmus ir širdį“

Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujasis BTV projekto „Muzikinė kaukė“ vedėjas ir aktorius Simonas Storpirštis jau apsiprato naujame vedėjo amplua: „Gaila tik to, kad greit viskas baigiasi, o, atrodo, norisi dar ir dar. Apetitas kyla“, – neslepia jis. Simonas neskuba savęs girti ir tikina, kad pasitempti dar yra kur: „Dešimtbalėje sistemoje parašyčiau sau 4, vasarą praleisčiau pataisose. Visai kaip mokyklos laikais“, – šypsosi jis.

S. Storpirštį gerbėjai įpratę matyti televizijos serialų ir kino filmų ekranuose, vedėjo darbas vyrui buvo naujas iššūkis, kaip pats sako jis: „Laidos vedėjo darbas – taip pat vaidmuo. Šitas vaidmuo šiuo metu labai kutena visus jausmus ir širdį“. Nors vedėjas kritiškas, bet pripažįsta, kad džiaugiasi pasinėręs į šį išbandymą: „Šis projektas man naujiena, galimybė, neužtikrintumas ir visi kiti džiaugsmai vienoje vietoje“, – sako jis.

Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis / Organizatorių nuotr.

Vyras neatmeta galimybės toliau likti televizijoje: „Žmogus planuoja, Dievas juokiasi. Atsakysiu paprastai – norėčiau likti televizijoje, bandyti vis naujus amplua, o toliau jau pažiūrėsim, ar pasiseks, ar vis tik išgirsiu tą juoką“ – pasakoja jis.

Sezonui įpusėjus, paklausėme Simono, ką jis palaiko ir kas, jo nuomone, projekto lyderis: „Lyderiai kaip mūsų orai, keičiasi labai dažnai ir net pats Naglis Šulija negalėtų nuspėti, kas juo bus kitoje laidoje“, – juokauja jis. Vedėjas tikina neleidžiantis sau pasirinkti favoritų, nes tai būtų neprofesionalu: „Kiekvieną savaitę turiu privilegiją stebėti jų darbus iš labai arti. Jaudinuosi kaip už senus draugus“, – sako jis.

Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis / Organizatorių nuotr.

Simonas atskleidė, kad „Muzikinės kaukės“ projektas pasižymi išskirtinumu: „Ne daug projektų esu aplankęs, bet šio projekto ekosistema neįtikėtinai pozityvi“ – teigia vyras. 

Skaitykite daugiau