Aktorius Simonas Storpirštis su žmona Indre sulaukė antro vaiko: „Esame dvigubai laimingi“

Simonas Storpirštis su šeima / Gretos Skaraitinės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Simonas Storpirštis su žmona Indre sulaukė gandrų – porai gimė sūnus. Šią žinią aktorius patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Esame dvigubai laimingi“, – trumpai savo emocijomis dalijosi dabar jau dviejų sūnų tėvas.

Antrasis poros sūnus pasaulį išvydo spalio pirmosios rytą. Simonas pasakojo, kad vardo antrajai atžalai dar neišrinko.

„Dar tik džiaugiamės pagausėjimu, nieko negalvojome“, – portalui Žmonės.lt sakė jis. 

Džiugia žinia kriminalinių serialų „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ aktorius pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. 

„Mažiausias Storpirščiukas“, – rašė jis. 

2019 metų vasarą gyvenimo draugę ir šiandien jau 3 metukų sūnaus mamą Indrę vedęs S.Storpirštis dar šių metų pavasarį pasakojo, kad nemažai dėmesio rodo ir savo mylimiausiems. Tąkart Simonas mįslingai užsiminė, jog pasvajoja apie šeimos pagausėjimą, tačiau žinios, kad jau gandrai – pakeliui, neatskleidė. 

„Mūsų profesija labai nepastovi, todėl, kad ir kaip norėčiau, negaliu išsirinkti vienos dienos, kurią kas savaitę galėčiau skirti tik šeimai. Šeimos nepamirštu niekada – net ir darbuose juos nešiojuosi mintyse. Turbūt pasąmonė diktuoja tokį jausmą, nes suprantu, kad norėčiau su jais praleisti daugiau laiko. Bet kai būnu su šeima, būnu su šeima. Jokių darbo reikalų“, – patikino aktorius ir prasitarė, kad svajoja apie šeimos pagausėjimą.

Didžiulę Koganų šeimą seriale „Pasmerkti“ turintis aktorius ekrane – globėjiškas, visus saugantis. Šis charakterio bruožas Simoną lydi ir kasdienybėje. 

„Tikrai nemaža dalis šios savybės yra ir mano repertuare, todėl suprantu, kai personažas elgiasi taip ir ne kitaip. Ypač šeimoje, šios savybės išreikštos 100 proc. Gimus vaikui atrandi tokių instinktyvių savybių, kad net kartais pats nustembi“, – pasakojo S.Storpirštis.

Fotogalerija: 

Aktorius Simonas Storpirštis vedė mylimąją Indrę Liutkevičiūtę (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau