Aktorius Vidas Petkevičius: „Anksčiau gatvėje jausdavausi daug saugiau nei dabar“

Vidas Petkevičius / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Per savo karjerą sukūręs daugybę įsimintinų vaidmenų garsus Lietuvos aktorius Vidas Petkevičius artimiausioje LNK serialo „Kriminalistai“ dalyje pasirodys profesoriaus, susidūrusio su žiauriomis smurto bei agresijos apraiškomis, amplua. Anot aktoriaus, realybė yra labai arti serialo siužeto, o ir jis pats gatvėje neretai jaučiasi nesaugiai.

V.Petkevičius yra kilęs iš Kaišiadorių rajono, tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį praleido sostinėje. Lietuvos teatro, kino ir televizijos žvaigždė nostalgiškai prisimena, jog anksčiau Vilniuje jausdavosi daug saugiau nei dabar. „Pirmenybę visados teikdavau darbui ir pasiruošimui vaidmenims, o ne linksmybėms iki paryčių kur nors mieste. Be abejo, pasitaikydavo išimčių, – šypsosi aktorius. – Tačiau anksčiau gatvėje jausdavausi daug saugiau nei dabar. Pasivaikščiojimai vakarais šiandien tapo tikra retenybe“.

Garsus aktorius teigia, jog pats asmeniškai niekada nebuvo nukentėjęs nuo smurtautojų: „Ačiū Dievui, su tuo susidurti neteko, tačiau savo artimoje aplinkoje esu girdėjęs apie ne vieną tokį atvejį. O kai pasižiūri žinias ar pasklaidai spaudą, supranti, jog dabartinėje visuomenėje pykčio ir agresijos iš tiesų labai daug. Galbūt tai sovietinių laikų paveldas? Kartais atrodo, kad pyktį, sukauptą priespaudos laiku, žmonės išlieja būtent dabar.“

Vyrai neretai linkę aiškintis santykius kumščiais. Tačiau V.Petkevičius patikina, jog nepriklauso šiai kategorijai. „Niekada nebuvau mušeika. Esu ramaus ir taikaus būdo žmogus. Santykius mieliau aiškinuosi kalbėdamas ir diskutuodamas. Juk svaidymasis kumščiais neveda į jokį kompromisą“,- pasakoja aktorius.

O ar pavyks pažaboti smurtą ir agresiją detektyvinio serialo „Kriminalistai“ herojams, žiūrėkite jau šį sekmadienį 21val. tik per LNK.

Skaitykite daugiau