Aktorius Vladimiras Maškovas dukrą kaltina išdavyste: Marija Maškova abejoja, ar galės grįžti į Rusiją

Vladimiras Maškovas ir Marija Maškova / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Vladimiras Maškovas ir Marija Maškova / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-03-23 09:38
AA

Rusijos aktorius Vladimiras Maškovas savo dukrą aktorę Mariją Maškovą apkaltino išdavyste, nes ji yra išsakiusi nepritarimą Rusijos karui prieš Ukrainą. Apie tai CNN žurnalistams prakalbo pati M.Maškova, jau ne vienerius metus kartu su vyru ir vaikais gyvenanti Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Vladimiras Maškovas ir jo dukra Marija ne kartą kartu filmavosi, kartu dalijo interviu. Tokių žinių netrūksta internete. Tačiau dabar šeimą supriešino Rusijos pradėtas karas su Ukraina.

Duodama interviu CNN M.Maškova teigė, kad tėvo palaikymas kariniams Rusijos veiksmams Ukrainoje „drasko jai širdį“. Ji pati neslepia smerkianti Rusijos agresiją prieš Ukrainą.

V.Maškovas sudalyvavo kovo 18 dieną Maskvos Lužnikuose surengtame koncerte, kur susirinko tūkstantinės minios. Jis ten pasisakė palaikydamas Rusijos „operaciją“ Ukrainoje.

„Tai, kad dabar vyksta, neįmanoma įsivaizduoti, negalima leisti. Ir tai, kad daugybė rusų, tarp jų ir mano tėvas, tiki tuo, kad prievartą galima pateisinti, drasko man širdį. Bet tai niekis palyginti su tuo, ką dabar išgyvena ukrainiečių tauta žudoma“, – kalbėjo garsiojo aktoriaus dukra.

Marija Maškova / „Instagram“ nuotr.

Ji pasakojo, kad paskutinio telefoninio pokalbio jau po minėto koncerto metu tėvas ją ragino grįžti iš Amerikos į Rusiją kartu su dukromis, kad „būtų gera rusė, atsiprašytų dėl išdavystės, būtų su rusų tauta ir kovotų prieš ukrainiečių nacius“.

M.Maškova sakė turinti daugybę draugų iš Ukrainos ir yra tikra – niekas iš jų neprašė Vladimiro Putino juos „gelbėti“.

Moteris suabejojo, ar dar kada nors galės grįžti į Rusiją.