A.Kuzmickaitės madų šou – būrys žinomų veidų: grožėjosi ne tik užsienyje išliaupsintais darbais

Viktorija Macijauskienė su dukra, Agnė Kuzmickaitė su Sauliumi Prūsaičiu ir dukra, Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Viktorija Macijauskienė su dukra, Agnė Kuzmickaitė su Sauliumi Prūsaičiu ir dukra, Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-16 21:37
AA

Vilniaus rotušėje ketvirtadienio vakarą praūžė naujausi mados vėjai. Čia jau 8-ąją savo prêt-à-porter kolekciją pristatė dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

Liepos 16-ąją Lietuvos kūrėja surengė net du pristatymus. Pirmasis šou vyko 19 valandą, o antrasis, skirtas Agnės bičiuliams – 21 valandą.

Į A.kuzmickaitės madų šou rinkosi kviestiniai svečiai (70 nuotr.)
+64

Agnės Kuzmickaitės kūryba antrojo renginio metu grožėjosi režisierius Oskaras Koršunovas, laidų vedėja ir influencerė Indrė Stonkuvienė su mylimuoju, atlikėju Vidu Bareikiu, stilistė Agnė Jagelavičiūtė su fotografu Luku Griciumi, Agnės Kuzmickaitės vyras, dainininkas Saulius Prūsaitis su dukrele, laidų ir renginių vedėja Agnė Grigaliūnienė, marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, choreografė Viktorija Macijauskienė su dukra, mados fotografė Reda Mackevičiūtė, fotografas Gediminas Žilinskas ir kiti žinomi žmonės.

Renginio metu gerbėjai išvydo vasario mėnesį Londono mados savaitės pagrindinėje programoje pristatytus ir tarptautinės mados bendruomenės puikiai įvertintus bei dar niekur neregėtus, iš trijų dalių susidendačios kolekcijos modelius.

Pirmoji kolekcijos dalis – nuolat vystomas bei konceptualizuojamas drugelio prekės ženklas. Antroji – skirta šiuo metu ypač aktyviai plėtojamai bei aktualiai ekologijos temai. Na, o trečiąją A. Kuzmickaitės kolekcijos dalį sudaro drabužiai su plunksnomis, kurios ir šį sezoną išlieka reikšminga mados tendencija. Galiausiai visos trys linijos sudaro vientisą kolekcijos kompoziciją, kuri nuo monochrominių raštų ir tamsių spalvų pereina į nuotaiką žadinančias spalvas. Tiesa, Londone Agnė pristatė tik moterims skirtus drabužių modelius, o Vilniuje gerbėjai išvydo ir vyrišką bei vaikišką kolekcijos dalis.

Žiūrėkite A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą:

8-osios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos pristatymas (55 nuotr.)
+49