Akvilė Kisielienė virto seksualiąja Jennifer Lopez: Ingos Valinskienės nuomone, pralenkė originalą, Livijai Gradauskienei pritrūko apvalumų

Inga Valinskienė, Akvilė Kiselienė, Livija Gradauskienė/Dovydo Beržinio nuotr.
Inga Valinskienė, Akvilė Kiselienė, Livija Gradauskienė/Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-19 15:00
AA

Bendrapavardės A. Kisielienė ir D. Meškaitė-Kisielienė gavo tą pačią užduotį – virsti Jennifer Lopez: kuri panašesnė?

„Kai reikia dainuoti ir šokti vienu metu – čia yra iššūkis“, - prieš savo pasirodymą šį šeštadienio vakarą kalbės Akvilė Kisielienė iš grupės „Queens of Roses“. Garsi moteris „Muzikinėje kaukėje“ virs aktore ir dainininke Jennifer Lopez bei atliks vasaros hitu tapusią dainą „Dance Again“. Akvilė žiūrovus ir komisijos narius stebins nepriekaištinga išvaizda ir profesionaliai atliktu kūriniu bei choreografija.

„Aš visą laiką kritikuoju žmones, kurie pasirenka šokti ir bando tai suderinti su dainavimu. Tai turbūt pirmas atvejis, kai man nemaišė šitas šokis. Jis buvo visiškai organiškas. Įspūdingai atrodei“, - sakys Džiugas Siaurusaitis. Visus kūno linkius paryškinančiu, blizgiu kostiumėliu pasipuošusi Akvilė Kisielienė savo seksualiu pasirodymu pavergs ne vieną – salėje aidės griausmingi aplodismentai.

„Akvile, tu esi puiki, - komplimentu A. Kisielienei savo vertinimą pradės Inga Valinskienė. – Techniškai šitas numeris tikrai buvo gerai padarytas. Sušokta buvo puikiai. Mano supratimu, tavo vokalas tikrai geresnis nei Jennifer Lopez.“ Livija Gradauskienė juokaus, jog niekas apskritai nežino, kaip skamba „gyvas“ pasaulinės žvaigždės J. Lopez dainavimas, tiesa, vėliau pridurs, kad iki tobulumo šiek tiek pritrūko: „Jeigu apvalumų būtų daugiau, būtum visai kaip ji.“

„Muzikinės kaukės“ akimirkos/Dovydo Beržinio nuotr.
„Muzikinės kaukės“ akimirkos/Dovydo Beržinio nuotr.

Įdomu tai, kad dar praeitą sezoną projekte „Muzikinė kaukė“ dalyvavusi Akvilės Kisielienės kolegė, bendrapavardė Dileta Meškaitė-Kisielienė taip pat gavo užduotį įsikūnyti į Jennifer Lopez. Tąkart grupės „Queens of Roses“ narė, atlikusi šokių muzikos kūrinį „On The Floor“, puikiai susidorojo su iššūkiu. Panašu, kad Akvilei seksis ne ką prasčiau. „Ši patirtis tau ateityje labai pravers, galėsite visos „rožės“ daryti tokio aukšto lygio pasirodymus ir bus viskas tobula“, – šį šeštadienio vakarą sakys optimizmo niekada nestokojanti L. Gradauskienė.

„Muzikinės kaukės“ akimirkos/Dovydo Beržinio nuotr.
„Muzikinės kaukės“ akimirkos/Dovydo Beržinio nuotr.

Įsikūnijimų projektas „Muzikinė kaukė“ sparčiai artėja prie finišo tiesiosios. Jau kitą šeštadienio vakarą paaiškės keturi finalininkai, per 12 laidų surinkę didžiausią balų sumą. Vasario 2-ąją ketvertukas susikaus svarbiausiame sezono renginyje – „Muzikinės kaukės“ finale, kuris bus tiesiogiai transliuojamas iš koncertų salės „Compensa“ Vilniuje. Lemiamoje laidoje, kurią nemokamai ir gyvai stebėti kviečiami visi projekto gerbėjai, nugalėtoją savo balsais išrinks BTV žiūrovai.

„Muzikinėje kaukėje“ šiais metais dalyvauja grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, dainininkas Jurgis Brūzga, „Lietuvos balse“ sužibėjusios Kristina Radžiukynaitė ir Gabija Lokytė, Livetos ir Petro Kazlauskų dukra Ingrida Kazlauskaitė, grupės „Pikaso“ lyderis Rokas Laureckis, dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė, grupės „Queens Of Roses“ narė Akvilė Kisielienė, debiutinį albumą „Viskas, ką turiu” neseniai pristatęs Dainotas Varnas ir dainininkas Justinas Lapatinskas.