Ala Pugačiova paminėjo 74-ąjį gimtadienį: paviešinus naują nuotrauką – sveikinimai ir kritika

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-18 10:02
AA

Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova, nuo karo Ukrainoje pradžios su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais gyvenanti Izraelyje, balandžio 15-ąją paminėjo 74-ąjį gimtadienį. Nors Putino agresiją smerkianti pora sulaukia daug nemalonaus dėmesio ir rusų pykčio, tai primadonos šventei nesutrukdė.

Pirmadienį Ala Pugačiova socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame gerbėjams ir sekėjams dėkojo už gimtadienio sveikinimus.

„Ačiū visiems, kurie mane pasveikino su gimtadieniu. Sveikatos jums, visokeriopos sėkmės, būkite ištikimi savo vilčiai ir svajonei“, – rašė dainininkė.

Dukra Kristina Orbakaitė po motinos įrašu sureagavo širdele ir taikos simboliu – balandžiu, nešančiu alyvmedžio šakelę.

Dauguma žmonių dainininkę sveikino, gyrė už drąsą, vadino Rusijos aukso fondu, tačiau net ir šis jos įrašas sulaukė kritikos – komentatoriai Alą Pugačiovą užsipuolė dėl nuotraukos, kurioje jos veidas atrodo neatpažįstamai.

„Kam tie filtrai?“ – klausė vienas.

„Kodėl rodote kito žmogaus nuotrauką? Publikuokite savęs tikros nuotrauką“, – rašė kitas.

„Dievuliau, aš viską suprantu, bet čia persistengta su filtrais ir plastinėmis operacijomis. Kokia nuotrauka…“, – kritikavo trečias.

„Juk visi žinome, kaip ji gali atrodyti būdama 74 metų“, – pastebėjo dar vienas komentatorius.

Prieš keletą dienų primadona pasidalijo dar vienu šventiniu kadru iš Velykų šventės. Ją stačiatikiai šiemet minėjo balandžio 16-ąją, dieną po A.Pugačiovos gimtadienio.

„Sveikiname visus su Velykomis!“, – rašė Ala Pugačiova.

Pastaraisiais mėnesiais už viešą karo pasmerkimą ir paliktą tėvynę Rusija ir toliau baudžia Alą Pugačiovą. Štai vasarį iš jos buvo atimta pensija, teigė dainininkės draugas Artemijus Troickis. Kovą buvo pranešta, kad A.Pugačiovos ir M.Galkino namai Izraelyje buvo apiplėšti ir išnešta daug vertingų daiktų. Paraleliai ėmė sklisti gandai ir apie rimtas primadonos sveikatos problemas. Pati dainininkė sakė, kad gandų apie „apiplėšimą“ autoriai „išėjo iš proto“.

„Kai perskaitai, kad Kesarijoje apiplėšė tavo nuostabius namus, rūmus, pradedi galvoti, ar tie, kurie tai išgalvoja, yra sveiko proto. Visų pirma, aš negyvenu Kesarijoje. Antra, niekas mūsų neapiplėšė. Trečia, niekas iš mūsų neatima jokios pilietybės. Galbūt jie tiesiog nori, kad manęs ir Makso būtų gaila, todėl stengiasi. Be to, jie už tai gauna atlyginimą“, – apibendrino A.Pugačiova, paneigusi kalbas ir apie sveikatos problemas.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Ramybės pora neranda ir Izraelyje – čia gyvenantys rusai „persekioja“ ne tik juos, bet ir jų vaikus, rašė unian.net.

Anot naujienų portalo, Izraelyje gyvenantys rusai kuria uždarus pokalbius, kuriuose bando rasti bet kokios informacijos ir apie jų atžalas. Juos domina, kur tiksliai mokosi Rusijos pramogų pasaulio poros vaikai, trečiokai Liza ir Haris.

Primename, kad Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Maksimas Galkinas vėliau buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Fotogalerija:

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (17 nuotr.)
+11