Albumo pristatymo koncerte – netikėtumas: Dileta Leoną Somovą išmaudė šampane

Dileta ir Leonas Somovas / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vasaros pradžioje pasirodžiusį albumą „Find You“ vakar koncertu Vilniuje pristatęs duetas Leon Somov & Dileta vakarą baigė šampano purslais. „Vasaros terasoje“ po pasirodymo, kurio metu atliko visas naujojo albumo dainas ir dar niekur neišleistus kūrinius, dainininkė Dileta žymų Lietuvos muzikos prodiuserį pasveikino nukreipusi į jį šampano srovę.

„Tai buvo įsimintinas vakaras, tikras svajonės išsipildymas“, — šypsojosi muzikantai. Gausiai susirinkusi publika muzikantams negailėjo plojimų, dovanojo gėles ir šiltą palaikymą.

Vakaras prasidėjo instrumentiniu Leono Somovo kūriniu, po kurio scenoje pasirodė ir Dileta. Muzikantai atliko singlais išleistas savo dainas „Find You“, „Ledas“ ir patį naujausią kūrinį „Back to Life“. Pastarasis, beje, koncerte nuskambėjo dukart. Vieną kartą buvo atlikta elektroninė jo versija — taip, kaip skamba albume, antrą kartą — ramiai, akustiškai ši daina nuskambėjo koncerto pabaigoje.

Leon Somov & Dileta albumo pristatymo koncertas / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Tačiau išsijudinusi publika nesutiko paleisti muzikantų ir išsireikalavo dar vieno kūrinio, todėl grupė, kurios sudėtį sudarė Dileta, Leonas Somovas, klavišininkas Giedrius Nakas ir būgnininkas Sergejus Makidonas, dar kartą atliko ir ekspresyvų kūrinį „Wild Things“, kuriam žiūrovai taip pat buvo neabejingi.

Koncerto viduryje kartu scenoje pasirodė ir programos viešnia Monika Linkytė, kuri kartu su grupe atliko Leono Somovo prodiusuotą vieną didžiausių savo hitų „Šilkas“.

Monika Linkytė / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Vasaros pradžioje pasirodžiusį albumą „Find You“ vinilo plokštele ir skaitmeninėse platformose išleido muzikos kompanija M.P.3. Artimiausius šio albumo pristatymo koncertus Leon Somov & Dileta surengs rugpjūčio 7 dieną Visagine, rugpjūčio 14 dieną Palangoje („Oldman parke“) ir tą pačią dieną Karklė 2.0 festivalyje bei rugpjūčio 28 dieną Kaišiadoryse.

Leon Somov & Dileta albumo pristatymo koncertas (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau