Aleksandras Ivanauskas-Fara atskleidė, be kokio daikto nebegali gyventi

Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-19 10:23
AA

Grupė „Rondo“ savo gerbėjams pristato atnaujintą, populiarumo sulaukusią dainą „Sala“. „Tokio žaibiško publikos dėmesio yra sulaukę dar keli mūsų kūriniai. „Tu palauk, sustok“, „Netikėk, ką priešai suoks“ – dainos, kurios, regis, per naktį tapo populiarios. Tą patį pajutome ir pristatę „Salą“, – pasakojo dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Anot jo, melodinga daina gimė atostogų metu, kuomet ilsėtis teko turistų apgultame kurorte. „Matyt, tuomet ir kilo noras pabūti vienam. O kur geriau tai patirsi, nei poilsiaudamas nedidelėje saloje, mažai lankomoje žmonių?“ – su šypsena kalbėjo pašnekovas.

Nepaisant kartais aplankančio vienatvės ilgesio, A. Ivanauskas savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be personalinio kompiuterio ir mobiliojo ryšio telefono.

„Kompiuteryje saugau tai, kas man labai svarbu – muziką, tekstus, nuotraukas. Tai – mano kasdienio darbo priemonė. Žaidimų su juo nežaidžiu!“ – juokdamasis patikino muzikantas.

Jis atviras – be telefono nebūna nei dieną, nei naktį. Jei skambinantieji Aleksandrui išgirsta, kad atlikėjas – „ne ryšio zonoje“, tai reiškia, kad tiesiog išsikrovė įrenginio baterija.

„20 minučių – tiek ilgiausiai būnu nepasiekiamas telefonu“, – sakė A. Ivanauskas – Fara.

Atlikėjas pridūrė – moderniosios technologijos jam tėra darbo priemonės. „Rondo“ lyderis pats derina koncertų ir pasirodymų grafikus, priima užsakymus, informuoja apie būsimus darbus grupės narius.

„Turime dvi programas, su kuriomis keliaujame po Lietuvą ir užsienį. Vienu atveju mūsų komandą sudaro septyni, o kitu – beveik 40 žmonių. Tuomet vien skambindamas praleidžiu ne vieną valandą.“

Planuoti muzikinę veiklą jam padeda žmona Rima, todėl pagalbininkų ar vadybininkų grupei „Rondo“ kol kas nereikia. „Juk kiekvieną kartą visus pasirodymų niuansus tektų derinti su manimi. Tai... geriau jei pats iškart ir priimsiu sprendimą“, – kalbėjo atlikėjas.

Šie metai, pasak A. Ivanausko-Faros, bus kupini darbų ir naujovių. „Ir niekada nežinai, kada ir kokiomis aplinkybėmis vėl gims nauji kūriniai“, – sakė jis.