Aleksandras Ivanauskas-Fara naujame amplua: mokėsi kepti kibinus

Aleksandras Ivanauskas-Fara
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara su laidų vedėja Goda Sabutyte-Alijeva praleido savaitgalį drauge. Žinomi atlikėjai lankydamiesi Trakų miesto apylinkėse nutarė išmėginti neeilinę pramogą – išmokti gaminti vieną skaniausių totoriškų patiekalų – kibinus.

Edukacijos metu išaiškėjo, kad Aleksandras Ivanauskas-Fara yra tikras kibinų mėgėjas, galintis vienu prisėdimu sukirsti net keturis. Virtuvėje retai besisukiojantis muzikantas, pasirodo, gali ne tik gitara groti, bet ir puikiai suraityti kibinui „skiauterę“.

„Apskritai nesu labai entuziastingas kulinaras, tačiau kartais gaminu. Man labiausiai patinka gaminti žuvį, mėgstu pagardinti ją specialiais prieskoniais ir kepti. Taip pat tenka vasaros vakarais pakepti gardžių patiekalų ant grilio. Na, o kitus patiekalus labiau mėgstu ragauti, nei gaminti“, – kulinariniais sugebėjimais dalinasi Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Aleksandras Ivanauskas-Fara ir Goda Alijeva

Goda Sabutytė-Alijeva teigė, kad mėgsta naujove: „Man patinka išbandyti dar nebandytus dalykus, pramogas, pamatyti išsskirtines vietas. Dėl to nusprendžiau suorganizuoti tokią pramogą, kuri nustebintų Aleksandrą. Mes kartu patyrėme daugybę gerų emocijų, patys savomis rankomis gaminome kibinus, kurie nepriekaištingai pavyko. Sužinojome tokių gudrybių, kurios perduodamos naujoms kartoms. Džiaugiuosi, kad galėjome ne tik pažinti naujų Aleksandro asmenybės pusių, tačiau ir žiūrovus supažindinti su dar nematytomis Trakų vietovėmis bei pramogomis.“

Aleksandras Ivanauskas-Fara ir Goda Alijeva / Laidos „Pagaliau savaitgalis“ kadras

Išskirtinės pramogos, nepažintos Trakų apylinkės ir gardžiausi patiekalai – laidoje „Pagaliau savaitgalis“, šeštadienį 10:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau