Aleksandras Ivanauskas-Fara pakeitė profesiją: biznis - mano antras vardas

A. Ivanauskas-Fara / LNK nuotr.
A. Ivanauskas-Fara / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-26 11:19
AA

Legendinis dainininkas grupės „Rondo” lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara pripažįsta, kad į bet kokį darbą žiūri labai rimtai. „Biznis yra antras mano vardas”, – juokėsi Fara LNK laidos „Čia tai geras!” filmavimo metu.

Toks nusiteikimas pagirtinas, mat šį kartą garsiam dainininkui teks užsiimti jam neįprasta veikla. A. Ivanauskas drąsiai priėmė laidos „Čia tai geras!” vedėjo Jono Nainio iššūkį vienai dienai tapti visai kitos profesijos atstovu. Šį kartą burtai lėmė tai, jog Fara pardavinės vaflius ir kebabus Šventojoje.

Prieš tokį iššūkį žymus dainininkas visai nesijaudino, priešingai, nekantravo. „Lūkesčiai?

Kokie dar lūkesčiai? Jie ir taip aiškūs – padidinsiu pelną kažkur 30 %”, – laidos vedėjui sakė Fara.

A. Ivanauskas-Fara / LNK nuotr.

Tiesa, ne viskas buvo taip jau paprasta. Akylesni klientai kaip mat pastebėjo, kad naujasis pardavėjas yra nepatyręs ir kiek pasimetęs. O ką jau kalbėti apie jo stulbinamą panašumą į legendinį „Rondo” grupės dainininką.

Su tokiais žodžiais Fara kovojo itin aršiai. Laidos vedėjo skatinamas garsus vyras visais įmanomais būdais stengėsi įrodyti, kad jis yra tik panašus į „Rondo” grupės lyderį. „Žinau, aš, kad Šventojoj vis groja tie „Rondo”. Seni krienai ten, pensininkai kažkokie, nieko jie ten gero nepagroja. Šūdas”, – žodžių į vatą nevyniojo A. Ivanauskas. Tai išprovokavo iš juoko verčiančią klientų reakciją.

Kaip sekėsi A. Ivanauskui-Farai būti pardavėju? Kaip klientai reagavo į jo aršią kritiką grupei „Rondo”? Galų gale, ar paprasti žmonės patikėjo, kad pardavėjas nėra tikrasis garsus dainininkas, o tik panašus į jį?

Visa tai pamatyti galėsite laidoje „Čia tai geras!” jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK.