Aleksandras Pogrebnojus ir Andrius Butkus mylimas moteris nudžiugino ne tik gėlėmis, bet ir tortais

Aleksandras Pogrebnojus (kairėje) ir Andrius Butkus / Organizatorių nuotr.
Aleksandras Pogrebnojus (kairėje) ir Andrius Butkus / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-08 11:47
AA

Pavasarinės tulpės jau tapo neatsiejamu tarptautinės Moters dienos simbolių, tačiau žymūs šalies nusprendė palepinti sau brangias moteris ne tik gėlėmis, bet ir saldumynais.

Aleksandro Pogrebnojaus pyragas žmonai Monikai / Organizatorių nuotr.

Šiemet kovo 8-sios proga jas ruošiasi nustebinti specialiai joms prekybos tinklo „Iki“ sukurtais tortais. Andrius Butkus bei Aleksandras Pogrebnojus pirmieji pasinaudojo galimybę užrašyti mylimos moters vardą ant Moters dienai skirto pyrago.

Profesionalus šokėjas ir daugelio televizijos projektų vedėjas Andrius Butkus saldų šokoladinį tortą ketina dovanoti brangiausiai savo gyvenimo moteriai – mamai Nijolei.  Jos vardu buvo papuoštas ir Moters dienai iškeptas pyragas. „Paprastai kovo 8-ją moterims dovanoju gėles, o nuo šiol reikės dovanoti ir tortus,“ – juokiasi šokėjas.

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus nustebino kulinariniais sugebėjimais. Dizaineris įdėjo nemažai pastangų siekdamas sukurti nepakartojamą tortą savo mylimai žmonai Monikai. Angliško šokolado pyragą dizaineris papuošė ne tik žmonos vardu, bet ir raudona širdimi bei balta rože. „Niekada nepamirštu pasveikinti brangių moterų. Nors man svarbiausios progos yra Kalėdos ir gimtadieniai, Moters dieną mylimas moteris sveikinu ne tik dovanodamas gėles. Kaskart ieškau mielos ir šiltos dovanos“, – sako dizaineris.

Žymūs vyrai mylimas moteris lepina saldumynais (12 nuotr.)
+6
Aleksandro Pogrebnojaus pyragas žmonai Monikai / Organizatorių nuotr.