Aleksandro Pogrebnojaus sukviesti svečiai išvydo neįprastą kolekcijos pristatymą garaže

Airinė Palšytė, Karina Stungytė ir Milda Štakėnaitė, Monika Račiūnaitė, Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Airinė Palšytė, Karina Stungytė ir Milda Štakėnaitė, Monika Račiūnaitė, Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-05 20:39
AA

Mados dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pirmadienio vakarą neįprastoje vietoje pristatė 2017 metų pavasario–vasaros drabužių kolekciją „Heart of the cave“. Dizaineris madai neabejingus svečius sukvietė į... garažą.

Pasižiūrėti A.Pogrebnojaus kolekcijos atvyko ir garsių svečių. Pristatyme pasirodė Antanas Sutkus su žmona Rima Sutkiene, Airinė Palšytė, Karina Stungytė, Milda Štakėnaitė, Aras Vėberis su kūdikio besilaukiančia Martyna Kerbedyte, Valdas Petreikis su žmona Simona, Kristupas Baublys su Juste Radzevičiūte, Judita Paugaitė, Milda Čergelytė ir kiti.

Visi jie susirinko į mados pristatymui išties neįprastą vietą – po sostinės viešbučiu esantį garažą. Svečiai nepabūgo nei vėsios oro temperatūros, nei niūrių betono atspalvių – apie tai, kad reikės šilčiau apsirengti, buvo parašyta kvietime.

Aleksandro Pogrebnojaus kolekcijos „Heart of the cave“ pristatymo svečiai (17 nuotr.)
+11

Tačiau vakaro svečiai iki paskutinės minutės nežinojo, kur iš tiesų vyks pristatymas, o išgirdę, kad reikės leistis į rūsį, neslėpė nuostabos.

15min grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis, į mados pristatymą atvykęs su mylimąja Martyna Kerbedyte, tokį A.Pogrebnojaus sprendimą vertino ypač teigiamai.

Aras Vėberis su drauge / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Kai Aleksandras atsiuntė kvietimą, buvo parašyta, kad vyks viešbutyje – todėl apie garažą nežinojome ir tai mums buvo staigmena. Tačiau tai vertiname teigiamai, nes atsirado paslapties šydas, kuris sužadina didesnį interesą – o kas gi bus toliau. Einame ir pažiūrėsime“, – prieš kolekcijos pristatymą sakė A.Vėberis.

Ar ne per vėsu? „Vakar grįžau iš Norvegijos – ten daug vėsiau“, – juokėsi Aras.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aro Vėberio mylimoji Martyna Kerbedytė laukiasi kūdikio

Aktorė Milda Štakėnaitė 15min taip pat džiaugėsi dizainerio sprendimu visus sukviesti į garažą.

Aras Vėberis su drauge / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Keista, neįprasta, originalu. Džiugu, kai kažkas daro kitaip ir naujai, o dabar eisime pažiūrėti, ką gero sukūrė“, – prieš pristatymą sakė ji.

Tačiau prisipažino, kad jau žinojo, jog reikės leistis į rūsį – jai tai nebuvo staigmena. „Paukšteliai pačiulbėjo dar šiek tiek anksčiau, tai nenustebau“, – juokėsi M.Štakėnaitė.

Susirinkę svečiai žiūrėjo 2017 metų pavasario–vasaros „Heart of the cave“ drabužių kolekciją. Šios kolekcijos modeliu tapo ir A.Pogrebnojaus žmona Monika Račiūnaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ramybe po asmeninių dramų besimėgaujanti Monika Račiūnaitė – naujoje fotosesijoje

Aras Vėberis su drauge / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Porai šiemet teko patirti rimtą santykių išbandymą. „Pavasaris tikrai nebuvo lengvas, norėjau šiek tiek atsiriboti. Tačiau dabar viskas gerai, visos dramos išsisprendė. Su Aleksandru (dizaineris A.Pogrebnojus – red.) palaikome ryšį, bendraujame, nesipykstame – juk turime vaiką, privalome sutarti“, – kiek anksčiau 15min sakė Monika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mada požeminiame garaže: A.Pogrebnojus pristatė šiltojo sezono laisvalaikio rūbų kolekciją

A.Pogrebnojus pristatė šiltojo sezono kolekciją „Heart of the cave“ (48 nuotr.)
+42
Pasiruošimas A.Pogrebnojaus kolekcijos „Heart of the cave“ pristatymui (25 nuotr.)
+19