Alen Chicco ir Ziggy Sound pristato intriguojantį vaizdo klipą

Alen Chicco ir Ziggy Sound
Šaltinis: Žmonės
AA

Jėgas bendrai dainai „Wanna Know“ suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai – ryškusis Lietuvos popmuzikos atlikėjas Alen Chicco ir debiutuojantis poproko atstovas Ziggy Sound. Duetas vasarą pristatė kūrinį „Wanna Know“ ir šiandien sugrįžta su muzikiniu vaizdo klipu.

„Visa mano muzika ir pasirodymai remiasi vizualia menine išraiškos forma. Šią dainą taip pat įsivaizdavau labai vizualiai. Norėjosi sukurti klipą, kuris perteiktų paslaptį, kuri yra užkoduota šioje dainoje. O gal kaip tik, kad žiūrovą dar labiau suklaidintų. Labai mėgstu mistiką, teatrą, filmus. Mėgstu kūrinius, kurie nekalba apie save tiesiogiai, o palieka erdvės žiūrovo interpretacijai“, – teigia atlikėjas Alen Chicco.

Ziggy Sound – naujiena Lietuvos popmuzikos pasaulyje. Atlikėjas sceninę karjerą pradėjo su pop roko grupe „Joel Band“, patirties sėmėsi ir Los Andžele, dirbdamas su garsia vadybine kompanija „Chamber‘s Group“.

Alen Chicco

„Visada žavėjausi Alen Chicco muzika. Džiaugiuosi, kad mano debiutas yra susijęs su jo kūryba. Aš ir Alen Chicco esame skirtingi kaip diena ir naktis artistai, tačiau susitikus greitai pavyko rasti bendrą kalbą, labai organiškai gimė kūrinio „Wanna Know“ akordai, žodžiai ir klipas. Kūrinys man itin svarbus ne tik todėl, kad tai – debiutas, tačiau kartu juo parodyti savo gerbėjams, kad man svarbu būti atviram ir kalbėti ne visada lengvomis temomis. Todėl džiaugiuosi, kad Alen Chicco vadovaujasi panašiais principais ir kartu nori kurti jautrią kūrybą“, – teigia atlikėjas Ziggy Sound.

„Wanna Know“ dainos muzikinį klipą atlikėjų duetas nufilmavo Vilniaus Mažajame Teatre.

„Wanna Know“ yra ypatingai jautrus kūrinys, kuriam norėjome surasti neperdėtą, neužgožtą rekvizitais ir efektais vaizdą ir vietą. Žaviuosi teatrais – tiek kino, tiek miuziklo, tiek dramos. Dažniausiai į juos vaikštau vienas. Tai erdvė, kurioje susirenka daugybė labai skirtingų žmonių, bet jie visi turi vienintelį tikslą – pasinerti į iliuziją, pabėgti nuo savo kasdienybės ir būti šioje akimirkoje.

Alen Chicco

Daugelis galbūt to nepagalvoja, bet tai yra vieta, kurioje nesvarbu koks tu galbūt vienišas, bet tuo metu, spektaklio, filmo ir panašiai, tu esi bendrystėje. Ši kelių valandų bendruomenė gyvena vienu ritmu, išgyvena tą pačią dramą ir niekam nesvarbu kokie yra šalia sėdinčių žmonių skirtumai. Ši idėja labai rezonavo su dainos žinute, todėl visas veiksmas klipe ir vyksta teatro salėje. Tai dviejų skirtingų pasaulių susidūrimas ir bendrystės suradimas“, – apie klipo prasmę kalba atlikėjas Alen Chicco

Klipą „Wanna Know“ atlikėjai kūrė ir filmavo kartu su vaizdo režisiere Paulina Stasiūnaite. Taip pat klipe matomi ryškūs ir intriguojantys įvaizdžiai, kuriuos sukūrė Alen Chicco kartu su vizažistu ir stilistu Sidu Martinavičiumi.

Ziggy Sound, Alen Chicco – „Wanna Know“:

Skaitykite daugiau