Alfonsas Penikas pakliuvo į nemalonią situaciją – buvo apkaltintas vagyste iš parduotuvės

Alfonsas Penikas
Alfonsas Penikas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-15 11:09
AA

Garsus muzikantas ir vaikų choro „Pop šou“ vadovas Alfonsas Penikas pateko į labai nemalonią situaciją – vyras buvo apkaltintas vagyste iš drabužių parduotuvės. Policija bei apsaugos darbuotojai tikrino Alfonso kuprinę ir rūbus.

„Atvykusi policija paaiškino, kad kiekvienas žmogus yra potencialus vagis. Aš niekada nepatyriau tokio dalyko. Esu žmogus, esu auklėtas tikėti žmogumi“, – 19 val. 30 min. šį trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 kalbės A. Penikas.

Istorija prasidėjo tuomet, kai Alfonsas drabužių parduotuvėje apžiūrinėjo įvairias kelnes, striukes ir kitus rūbus.

„Ieškojau kojinių, vartinėjau rūbus. Ir tik prieš mane atsiranda apsaugos darbuotojas. Žiūri į mane. Aš prieinu prie kitų rūbų – jis irgi iš paskos. Toks kaip teroras, kaip psichologinis poveikis, buvo labai nemalonu“, – kalbės A. Penikas.

Pasijutęs sekamas, žymus dainininkas norėjo kuo greičiau mauti iš parduotuvės, tačiau išgirdo griežtą „Stok“. Parduotuvės apsaugos darbuotojas liepė parodyti kuprinę.

„Klausykit, sakau, taigi stovėjot, vaikščiojot šalia. Matosi, kad darbuotojui lietuvių kalbos stoka, toks sovietinio milicininko mentalitetas“, – pasakos vyras.

A. Penikas atsisakė apsaugos darbuotojui parodyti kurpinės turinį, todėl į parduotuvę buvo iškviesta policija. Policijos pareigūnai atliko detalią dainininko apžiūrą ir vogtų daiktų nerado.

„Patikrinę kuprinę, ten nieko nerado", – įvykį prisimins A. Penikas.

Labiausiai Alfonsui gaila, kad dėl šio įvykio jo neatsiprašė nei parduotuvės administracija, nei apsaugos darbuotojas.

„Man dabar nemalonu eiti į parduotuvę – tiesiog bijau“, – prisipažins A. Penikas.

Visą pasakojimą apie incidentą su Alfonsu Peniku žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.