Ali Gadžijevas: „Buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme“

Patricija Žuromskytė ir Ali Gadžijevas su sūnumi / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Patricija Žuromskytė ir Ali Gadžijevas su sūnumi / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-12 15:06
AA

Konditeris Ali Gadžijevas prisipažįsta esantis be galo laimingas, mat gyvenimas jam atsiuntė moterį, su kuria jie drauge sukūrė viską, ką šiandien turi: laimingą santuoką, sėkmingą verslą ir kūdikį, apie kurį abu kalba su laimės ašaromis akyse. 

Šeštadienį LNK „Bus visko“ laidoje - įkvepianti meilės istorija, įrodanti, kad du jauni ir vienas kitą be galo mylintys žmonės gali padaryti stebuklus. Nors šiandien jų namuose nieko netrūksta, poros draugystės pradžia buvo visiškai kitokia. Mat abu jie neteko darbo ir turėjo suktis vos su keliais litais kišenėje.

„Dabar kai pagalvoju, buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme? Tačiau tikriausiai tik dėl to, kad abu buvome toje pačioje situacijoje. Kai anksčiau atėjęs į parduotuvę galėjai krauti ką nori, nežiūrėdamas į kainas, buvo laikas, kai ateidavom su trisdešimčia litų kišenėje ir tie trisdešimt litų buvo dviem savaitėms”, - sakė vyras.

Pirmą kartą televizijos laidos žiūrovams šeima atvers savo namų duris ir papasakos net apie jautriausias savo gyvenimo akimirkas. Viena iš jų žinia, kad Patricija laukiasi. Du jauni ir gražūs žmonės pirmiausia sukūrė verslą, o tuomet, pamatę, kad jiems drauge puikiai sekasi, nusprendė pradėti ir kūdikį.

Vaikų norintis Ali prisipažįsta taip stipriai troškęs vaikelio, kad pirkęs net kelis nėštumo testus.

„Nupirkau trijų skirtingų firmų testus. O kad įsitikinčiau, kad jie apskritai veiksmingi, vieną nusipirkau ir sau. Visi trys Patricijos rodė taip, abu net apsiverkėme iš laimės. O nuvažiavus pas gydytojus ir pamačius pupelės dydžio mažylį, nežinojau kur dėtis. Užplūdo milijonas minčių, idėjų, galvoje viskas ėmė dėliotis iš naujo”, - pasakojo Ali.

Kiekvieną dieną pora su nekantrumu laukė savo vaikelio ir netrukus suplanavo kelionę į Paryžių. Patricija prisipažįsta šią idėją priėmusi kaip ženklą, kad ten ALi turėtų pasipiršti, mat apie santuoką jie buvo kalbėję ne kartą.

„Šventai tikėjau, kad šis žmogus tai padarys Paryžiuje. Todėl kiekvieną akimirką buvau pasiruošusi ištarti „taip“. Tų momentų buvo labai daug. Eini į restoraną, vakarieniauji ir visą laiką sėdi įsitempusi, nes nežinai, kada priklaups ir paklaus. Keliauji Eliziejaus laukais, viskas taip gražu, fantastiška, rodos, tu tik klaupk ir pirškis. Bet nesiperša. Ir po to pamatai, kad jau krauniesi lagaminus ir važiuoji namo. Be žiedo. Tuomet galvojau: kaip tu taip gali? Aš, nėštukė, laukiuosi vaiko, kaip dabar grįšiu be žiedo”, - kelionę į Paryžių prisiminė Patricija.

Ali galvoje tuo metu dėjosi kiti reikalai. Vyras visada žinojo, kad su Patricija žengs prie altoriaus. Ir tą akimirką norėjo paversti stebuklinga. Pas savo mylimiausią juvelyrą užsakė ypatingą žiedą ir laukė tinkamo momento.

Ali Gadžijevo ir Patricijos Žuromskytės tuoktuvės Babriškių bažnyčioje (29 nuotr.)
+23

Kaip atrodė tikroji jų piršlybų akimirka? Kokia yra šios gražios šeimos sėkmingų santykių paslaptis ir kodėl moteris ilgą laiką vengė susitikti su Ali netikėdama jų santykiais? Apie tai - šeštadienį per LNK „Bus visko“.