Ali ir Patricija Gadžijevai – apie darbą kartu ir santykių taisyklę, po kurios viskas pasikeitė

Ali ir Patricijos Gadžijevų šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Ali ir Patricijos Gadžijevų šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-14 16:58
AA

Ali ir Patriciją Gadžijevus būtų galima pavadinti viena gražiausių Lietuvos šeimų. Pora ne tik augina 2 nuostabius vaikus, kartu sukūrė sėkmingą verslą, bet ir vieną po kitos įgyvendina savo svajones. Viena iš jų – į šeimos albumą sudėta receptų knyga. Sutuoktiniai atsiveria ne tik apie šeimos tradicijas, kurios driekiasi nuo valgomojo stalo namuose iki Pietų Prancūzijos, bet ir apie milžinišką tempą, kurio jų kasdienybėje netrūksta.

„Grįžti po atostogų pameditavęs, atsiilsėjęs, išsimiegojęs, prioritetus susidėliojęs, paskutinę atostogų dieną sakai: viskas, mažinsime darbus. Su šeima taip gera praleisti laiką. Bet, kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant, grįžti į darbus, žiūrėk, čia labai smagu, čia labai gera, dar ir tam turiu jėgų, dar yra naujų dalykų, idėjų, minčių ir neri į dar didesnį reikalų sūkurį“, – sako Ali.

Ali ir Patricija pasakoja ir apie išbandymus, kuriuos teko patirti jų verslui. Vienas iš jų – koronaviruso sujaukta ekonomika.  

Ali ir Patricijos Gadžijevų šeima / Asmeninio albumo nuotr.

„Kiekvieną dieną buvo ta pati mintis: o, Dieve, mes esam 2 žmonės, kurie dirbame toje pačioje įmonėje ir valgome duoną iš ten pat ir, neduok Dieve, dabar kažkas atsitinka... Visokių scenarijų prisimąstę buvom. Na, kažkas atsitinka įmonei, bet turim rankas, turim kojas, išvažiuosime, kažkur emigruosime, eisime, dirbsime, darysime, statysime, kursime viską iš naujo. Svarbiausia, kad būtume visi kartu“, – atvirauja Patricija.

Pora prabilo ir apie savo gerų santykių receptą ir tai, kas padėjo tapti tokia šeima, kokia jie yra šiandien. „Pagrindinis dalykas, kurį reikėjo išmesti, tai „aš pavargęs“, „aš alkanas“, „aš išsekęs“, „aš daug dirbau“. Mes visi turim savo didelį „aš“. Supratau, kad santykiuose turi gimti „mes“. Tuo momentu, kai atėjo mintis, kad reikia iš „aš“ peraugti į „mes“, nes šalia yra žmogus, plius dar vaikai, tuo metu ir dingo labai daug nesutarimų ir pasidarė paprasčiau gyventi kartu“, – aiškina Ali. 

Ali ir Patricija Gadžijevai

Gadžijevai pasakoja ir apie namų tradicijas, kurių turi visą galybę. Viena iš jų – kiekvieną vakarą restoraną primenantis paserviruotas valgomasis stalas.

„Vakarienė yra šventas reikalas, mes tikrai kiekvieną vakarą visi kartu sėdame prie to bendro stalo, pasiserviruoti stalą yra privalu. Ant pliko neserviruoto stalo tiesiog pasidėti lėkštę yra neskanu, net vaikai tai supranta, jie jau bėga, traukia savo servetėles, pasideda peiliuką, šakutę. Jei vaiką ugdysi nuo pat pradžių, jeigu tu išmokysi vaiką kultūringai elgtis prie stalo, tai, tikėtina, kad jie taip elgsis ir suaugę“, – sako Patricija.

Laida „Bus visko“ – antradieniais, 20 val. per LNK.