Alicia Keys pristatė albumą: galėtų būti tarsi „muzikinė terapija“

Alicia Keys
Alicia Keys
Šaltinis: Žmonės
2020-09-18 15:35
AA

15-os „Grammy“ statulėlių laureatė Alicia Keys šiandien pristato savo ilgai lauktą albumą, pavadintą jos pačios vardu. Septintasis šios pasaulinio lygio atlikėjos ir dainų autorės studijinis darbas turėjo išeiti prieš pusmetį, tačiau dėl pasaulinės pandemijos jo išleidimas buvo atidėtas iki šiandienos.

„ALICIA“ – tai grįžimo į save darbas

„Šis albumas ir toks gilus. Ypatingai gilus“, – apie savo muzikinę naujieną kalba R&B muzikos ikona Alicia Keys, – „Iš karto buvau tikra, kad turiu jį pavadinti „ALICIA“, nes kurdama jį pirmą kartą išties ir vėl pasijaučiau visiškai savimi.“

Alicia Keys

Alicia savo karjerą pradėjo labai jauna: „Pačioje jos pradžioje irgi buvau visiškai savimi. Nors dar nieko nežinojau apie šį beprotišką pasaulį ir jo taisykles, labai savimi pasitikėjau“, – savo startą pop muzikos pasaulyje mena A.Keys.

Ji net nebandė įtikti tuo metu galiojusiems pramogų pasaulio standartams: „Turėjau savo pianiną. Savo dainas. Savo kasytes“, – pasakoja dainininkė ir prisimena, kaip vengė jai siūlomų gėlėtų suknelių ir lipinamo gražuolės įvaizdžio.

Daug mažiau politinių ir socialinių temų

Didžiausias naujausio jos albumo hitas vadinasi „Underdog“. Jį dainininkė parašė kartu su britų žvaigžde Edu Sheeranu. Tai yra sėkmingiausia Alicia Keys daina nuo 2012-ųjų, kai pasaulio topuose dominavo jos kultinė daina „Girl On Fire“.

Alicia Keys – „Underdog“

Visas „ALICIA“ albumas nuo pradžių iki pabaigos trykšta šiluma ir atsargiu optimizmu. Jau dabar muzikos kritikai jam klijuoja „muzikinės terapijos“ terminą.

Tiesa, kaip ir pastarojoje Alicia Keys kūryboje, taip ir čia netrūksta politinių temų. Tačiau jų kur kas mažiau nei 2016 m. jos išleistame albume „Here“. Viena galingiausių baladžių „Perfect Way to Die“ kritikuoja dabartinę socialinės ir rasinės nelygybės santvarką. Joje dainuojama apie gedinčią moterį, kurios sūnų nužudė pareigūnai.

Nuo pat savo debiutinio albumo 2001 m. Alicia Keys pardavė daugiau nei 65 mln. savo albumų kopijų ir yra viena sėkmingiausių XXI amžiaus dainininkių ir muzikos autorių.

Pasiklausykite naujausio Alicia Keys albumo „ALICIA“: