Alicia Keys pristato naują dainą ir jungiasi prie šių metų „MTV“ muzikos apdovanojimų atlikėjų sąrašo

Alicia Keys
Alicia Keys
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-09-10 12:05
AA

Alicia Keys kartu su naujosios kartos reperiu Swae Lee rugsėjo 10-ąją išleido bendrą kūrinį „Lala“. O jau šį sekmadienį, rugsėjo 12 d., jį atliks gyvai „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimuose, kurie vyks Niujorke, Brukline. Duetas žada sceną nukloti įspūdingais Niujorko vaizdais, atiduodami duoklę šio miesto stiprybei.

Rugsėjo 12-ąją Alicia Keys ant „MTV“ scenos pasirodys po netgi devynerių metų pertraukos. 2012 metais šiuose apdovanojimuose ji gyvai atliko savo superhitą „Girl On Fire“. Iš viso A.Keys yra gavusi keturis „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimus. Pirmasis – 2001 metais už debiutinį singlą „Fallin‘“. Šiemet sukanka dvidešimt metų nuo Alicios Keys karjeros pradžios. Tai yra dar viena proga paminėti ant didžiosios scenos.

Šių metų „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimų vedėja taps šiuo metu viena sėkmingiausių atlikėjų pasaulyje – Doja Cat. Taip pat „MTV“ apdovanojimuose pasirodys tokios žvaigždės kaip Justinas Bieberis, Camila Cabello, Jackas Jarlowas, The Kid Laroi, Lil Nas X, Ozuna ir daugelis kitų.

Nepasiduodančios Alicios istorija

Alicia savo karjerą pradėjo labai jauna: „Pačioje jos pradžioje buvau visiškai savimi. Nors dar nieko nežinojau apie šį beprotišką pasaulį ir jo taisykles, labai savimi pasitikėjau“, – savo startą pop muzikos pasaulyje mena dainininkė.

Ji niekada nebandė įtikti tuo metu galiojusiems pramogų pasaulio standartams: „Turėjau savo pianiną. Savo dainas. Savo kasytes“, – pasakoja Alicia ir prisimena, kaip vengė jai siūlomų gėlėtų suknelių ir lipinamo gražuolės įvaizdžio. Ar tai pasiteisino? 

Nuo pat debiutinio albumo „Songs in a Minor“, kurį pristatė 2001 metais, pasirodymo Alicia Keys jau pardavė daugiau nei 65 mln. savo kūrybos kopijų, laimėjo 15 „Grammy“ statulėlių ir yra viena sėkmingiausių XXI amžiaus dainininkių bei muzikos kūrėjų.
    
Pernai ji pristatė savo septintąjį albumą „Alicia“, kuris nuo pradžių iki pabaigos trykšta šiluma ir atsargiu optimizmu. Muzikos kritikai šį darbą vadina „muzikine terapija“.

Alicia Keys albumas „ALICIA“: