Alina Orlova pasirodys išskirtiniame gamtos kampelyje: dainos suskambės ant vandens

Alina Orlova
Alina Orlova
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-07-15 08:27
AA

Liepos 17 dieną atlikėja ir kūrėja Alina Orlova sugrįžta į Palūšę ir antrą kartą savo karjeroje čia koncertuos scenoje ant vandens.

„Galapagai pristato“ renginių serija visą vasarą kviečia į jaukius, bet pilnus festivalinės dvasios koncertus. Praėjusią vasarą Alina Orlova čia surengė savo pirmą pasirodymą ir prižadėjo būtinai sugrįžti. Ne kartą ir festivalyje „Galapagai“ pasirodžiusi lyriškoji atlikėja kaskart užlipusi ant scenos savo klausytojams dovanoja nepamirštamus koncertus, pilnus nuoširdumo, nesumeluotų ir širdį virpinančių emocijų.

„Labai gera, kad Lietuvos muzikos kūrėjai bei atlikėjai atrado Palūšę, jos grožį ir mūsų renginių erdvę. Ypač džiugina čia grįžtantys lietuviškos scenos vardai, tai tik patvirtina faktą, kad trečius metus dirbame ne veltui ir tokios vietos visam Ignalinos regionui labai reikėjo“, – džiaugiasi muzikos renginių bei festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Alina Orlova 2008 metai išleido savo debiutinį albumą ir klausytojų dėmesį iškart prikaustė savo išskirtine dainavimo maniera, kuri tobulai dera su gyvais instrumentais.

Per tryliką metų Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas.

Atrodo, visus tuos metus, kupinus koncertų ir pasirodymų įvairiose šalyse, išgyvenimų ir ieškojimų, atlikėja gėrė į save tam, kad publikai atiduotų visą save. Nesvarbu, kuria kalba – lietuvių, rusų ar anglų – ji dainuotų, Alina transliuoja tikrus, visiems suprantamus, jausmus. Todėl į jos koncertus, ar jie vyktų Lietuvoje, ar užsienyje, susirenka žmonės, vertinantys nuoširdumą ir originalumą.

Liepos 17-ąją Visagine gimusi ir augusi atlikėja Alina Orlova savo muzikos garsais užburs, pasirodydama išskirtiniame gamtos kampelyje ir dainas atlikdama ant Lūšių ežero vandens pastatytoje scenoje.

Palūšės Valtinės erdvėje, „Galapagai pristato“ renginių serijoje: liepos 31 dieną pasirodymą surengs „The Roop“ , o rugpjūčio 7 d. – Vidas Bareikis.