Alina Orlova pristato dainą „Einu“ ir pačios sukurtą vizualizaciją: „Ši daina yra apie praeitį“

Alina Orlova / Monikos Penkutės nuotr.
Alina Orlova / Monikos Penkutės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-18 15:24
AA

Viena unikaliausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Alina Orlova šiandien pristato naujausią savo kūrybos dainą „Einu“. Pasak kūrėjos, šiame kūrinyje pasitelkė jai būdingą minimalistinį skambesį, tačiau daina turi daug šviesos. Tiesa, Alina šiandienos premjerai pati sukūrė ir konceptualią vizualizaciją, kuri puikiai vizualizuoja patį kūrinį „Einu“.

Atskleisdama dainos prasmę, atlikėja teigia, kad tai daina apie cikliškumą ir nuolatinį judėjimą, rašoma pranešime spaudai.

„Ši daina yra apie praeitį ir visus tuos žmones, kurie gyveno prieš mus – apie visa ko cikliškumą, atsikartojimą; apie viltį ir tikėjimą, amžiną judėjimą ir ieškojimą“, – teigia dainos autorė.

Alinos kūryboje būdingam minimalistiniui skambesiui kūrėja su komanda vietos surado ir šį kartą – subtilus ir iki sielos gelmių paliečiantis kūrinys „Einu“, pasak kūrėjos turi daug šviesos.

„Su muzikantais Adu Gecevičiumi ir Pauliumi Vašku, „Einu“ dainos įraše pasitelkiame mums būdingą minimalistinį skambesį, tačiau jame maksimaliai daug šviesos ir erdvės, oro, kvėpavimo“, – pasakoja unikali atlikėja.

Alina Orlova / Monikos Penkutės nuotr.

Kūriniui sukurtas vizualas – pačios atlikėjos kūrinys, kuris turi ir tam tikrą prasmę, besisiejančią su pačiu kūriniu.

„Vaizdo klipe „Einu“ naudoju drugelio simboliką, kuri nuo seno įvairiose pasaulio kultūrose reiškia virsmą ir transformaciją, kelionę laiku, o taip pat ir sielą, vidinę dvasią. Viliuosi, kad ši nauja daina, kartu su atėjusiu pavasariu, atneš klausytojui šviesų ir jautrų vidinį patyrimą“, – viliasi Alina.

Šią vasarą atlikėja rengiasi surengti ir ne vieną išskirtinį koncertą. Jau birželio 17 d. kūrėja pasirodys Palūšės valtinėje, liepos 14 d. Bartninkų bažnyčioje, 22 d. Oldman Palanga, o 25 d. sostinės širdyje įvyksiančiame festivalyje „Midsummer Vilnius“. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt. Paysera tickets bei Kakava.lt.

Kviečiame įvertinti naujausią A.Orlovos kūrinį „Einu“ ir specialiai jam sukurtą vizualizaciją: