Alina Orlova surengs išskirtinį koncertą su pučiamųjų kvintetu: pažymės svarbią progą

Alina Orlova, Adas Gecevičius ir Paulius Vaškas / Monikos Penkutės nuotr.
Alina Orlova, Adas Gecevičius ir Paulius Vaškas / Monikos Penkutės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-19 15:05
AA

Išskirtinio braižo dainų autorė ir atlikėja Alina Orlova gražiausių metų švenčių periodu, gruodžio 29 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje surengs išskirtinį pasirodymą. Pasak pačios kūrėjos, tai bus jos pirmasis tokio formato koncertas Lietuvoje. Alina sostinės scenoje šventiniame koncerte pasirodys kartu su grupe bei pučiamųjų kvintetu.

Atlikėja A.Orlova koncertus Lietuvoje rengia ne itin dažnai, todėl kiekvienas jos pasirodymas kupinas emocijų ir sielas paliečiančių dainų. Gruodžio 29 dieną kūrėja pasirodys išskirtiniame ir iki šiol didžiausioje koncertinėje erdvėje rengiamame koncerte. Pasak atlikėjos, tai bus labai įdomi patirtis, kupina šventinės magijos.

„Šio pasirodymo laukiu su jauduliu, nes tai pirmas mano tokio formato koncertas Lietuvoje. Labai įdomu bus panirti į didesnio renginio atmosferą ir savaip prisidėti prie magiškos tarpušvenčio nuotaikos sukūrimo“, – būsimu koncertu džiaugiasi žinoma kūrėja.

Alina Orlova / Monikos Penkutės nuotr.

„Compensa“ koncertų salėje įvyksiančiame išskirtiniame A.Orlovos koncerte bus paminėta ir ypatinga proga – pirmojo atlikėjos albumo „Laukinis šuo dingo“ penkiolikos metų sukaktį.

„Šiuo šventiniu koncertu taip pat norėčiau paminėti ir penkiolikos metų, praėjusių nuo mano pirmojo albumo išleidimo, sukaktį, taip pažymint šią svarbią man muzikinio kelio atkarpą“, – pasakoja atlikėja.

Vieninteliame šventiniame koncerte Vilniuje atlikėja pristatys programą, apjungiančią žinomiausius kūrinius bei dainas iš visai neseniai pasirodžiusio albumo „Laumžirgiai“. Šio albumo pristatymo koncertai sulaukė daugybės liaupsių dėl savo konceptualumo.

Alina Orlova – Laumžirgiai Mėlyni:

„Su muzikantais Adu Gecevičiumi ir Pauliumi Vašku atliksime mūsų naujo albumo „Laumžirgiai“ kūrinius kartu su pučiamųjų kvintetu. Mums tai – ypatingas įvykis, nes iki šiol ši koncertinė programa gyvai skambėjo tik vieną kartą. Pasirodymo metu planuojame ir kelias naujų dainų, gimusių visai neseniai, premjeras. Labai lauksiu visų, kam artimas šviesus ilgesys ir stebuklo troškimas“, – apie gruodžio 29 d. „Compensa“ koncertų salėje įvyksiantį koncertą pasakoja Alina.

Alinos Orlovos albumo „Laumžirgiai“ pristatymo koncertas Lukiškių kalėjime (13 nuotr.)
+7