Alisos Miškovskos partneriu „Šokių ant ledo“ laidoje tapo Andrius Butkus

Andrius Butkus ir Alisa Miškovska / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK šou „Šokiai ant ledo“ sekmadienį žiūrovų laukė staigmena: kartu su šokių ant ledo žvaigžde, „Mis Latvija“ titulo savininke Alisa Miškovska konkursinį numerį žiūrovams ir komisijai atliko laidos vedėjas Andrius Butkus. Jis laidoje pakeitė dėl traumos dalyvavimą šou sustabdžiusį Petrą Nausėdą.

Jau antrą „Šokių ant ledo“ laidą iš eilės A.Miškovskos ir P.Nausėdo pora susiduria su sunkumais. Prieš pat šou premjerą treniruotės metu P.Nausėda išsinarino petį, taigi laidoje pora nepasirodė. Šios laidos metu P.Nausėda ant ledo taip pat neužlipo: trauma nespėjo išgyti. Tačiau A.Miškova ant ledo stojo, tik su kitu – jos porininku tapo pats A.Butkus, anksčiau dalyvavęs panašaus pobūdžio televizijos šou.

Antroji „Šokių ant ledo“ laida (94 nuotr.)
+88

Akivaizdu, kad A.Butkus – nėra naujokas dailiojo čiuožimo srityje. Žiūrovams pora skyrė romantišką ir jausmingą, taip pat tvirtą ir stiprų pasirodymą, kuriame – gausu sudėtingų judesių, pakėlimų, akrobatinių triukų. Kadangi poros pasirodymas laidoje buvo šou elementas, bet nekonkursinis, komisijos nariai jo nevertino.

„Dabar supratau, ko čia visi taip bliauna – tas ledas labai slidus“, – baigęs pasirodymą įspūdžiais dalinosi pats A.Butkus.

„Butkau, tu suprask: LNK karjerą padarei tik per Ingą Valinskienę. Ir čia tau seksis tik per moterį“, – sakė A.Baukutė, kuri porai žėrė kompimentus: gyrė A.Butkų už talentą, žadėjo karjerą Latvijoje ir pergalę „Šokiuose ant ledo“. Porą sveikino ir M.Drobiazko, tačiau turėjo ir ką kritiškesnio pareikšti – patarė atidžiau įsiklausyti į muziką, stengtis pasirodymu perteikti gilesnę mintį.

Andrius Butkus ir Alisa Miškovska / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau