Alternatyvūs diagnostikos metodai: Vega testas ir Folio metodas

Tikrai nemalonu, kai suriečia skausmas... / Shutterstock nuotr.
Tikrai nemalonu, kai suriečia skausmas... / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Žurnalas „JI“
A
A

Pastaruoju metu gydytojai sunerimę – žmonės piktnaudžiauja medicininės diagnostikos procedūromis, nesant būtinybei reikalauja ištirti sveikatą kompiuteriniu tomografu, rentgenu.

Pasak JAV mokslininkų, didelės apšvitos dozės didina vėžio riziką kur kas labiau, nei manyta anksčiau. Tad gal iš pradžių vertėtų išbandyti saugesnius alternatyvius diagnostikos metodus? Pristatome kelis iš jų.

Vega testas

Vegetatyvinis rezonansinis testas, dar vadinamas Vega testu, leidžia tiksliau nustatyti sveikatos būklę, ligų priežastį, išaiškinti simptomus dar ligos pradžioje. Diagnostika atliekama labai jautria aparatūra, kuri fiksuoja menkiausius organizmo funkcijos sutrikimus ląstelių lygmeniu. Ši aparatūra naudojama pagal specialiu dažniu parenkamas (rezonansines) programas individualiai kiekvienam pacientui.

Atlikdamas vegetatyvinį rezonansinį testą, specialistas pasirenka vieną biologiškai aktyvų tašką delne. Vienoje rankoje laikomas pasyvus elektrodas, kitoje aktyviu elektrodu matuojami sveiko energinio taško fizikiniai parametrai ir stebimas organizmo atsakas į tam tikrus dirgiklius. Jeigu organizme yra pakitimų, kompiuterio ekrane pastebimas rezonansinis atsakas.

Šiuo testu įmanoma ištirti, kaip žmogų veikia žalingi aplinkos veiksniai: geopatogeninės zonos, radiacija, elektromagnetiniai laukai. Šis metodas parodo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (ar nėra disbakteriozės), ar organizmas neužterštas konservantais, tabaku, alkoholiu, parazitais, grybeliais, sunkiaisiais metalais ir kt.

Taip pat skaitykite: 6 maisto produktai, kurie suteiks jaunatviškos energijos

Taip pat, kokių vitaminų, mikroelementų, hormonų, fermentų stinga. Nustatomi ne tik maisto, bet ir oro alergenai, įvairios aplinkos toksinės medžiagos, virusai ir bakterijos, imuninės, nervų, endokrininės sistemos būklė, uždegimai ir jų sukėlėjai.

Folio metodas

Šis diagnostikos metodas padeda aptikti ligą dar prieš jai išryškėjant, taip pat leidžia nustatyti vaistų, maisto produktų tinkamumą dar jų nepavartojus ir išsiaiškinti alergijos sukėlėją be specialių mėginių.

Tai – neskausmingas, nesudėtingas ir tikslus tyrimas. Jį galima taikyti ir vaikams. Nustatyta, kad kiekvienas sveikas organas ar sistema turi tam tikrus elektrinius parametrus. Pasak specialistų, sunegalavus vidaus organui, jį atitinkančių odos paviršiuje esančių biologiškai aktyvių taškų elektromagnetiniai duomenys pakinta.

Vega metodas parodo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (ar nėra disbakteriozės), ar organizmas neužterštas konservantais, tabaku, alkoholiu, parazitais, grybeliais, sunkiaisiais metalais ir kt.

Akupunktūriniams taškams būdinga didelis bioelektrinis laidumas ir maža varža, o susirgus keičiasi jų reakcija į elektros srovę. Tuo remdamasis vokiečių mokslininkas R. Folis, daug metų tyrinėjęs ir gydęs elektropunktūra, sukūrė atskirą elektropunktūros šaką, kuri mokslininko garbei buvo pavadinta Folio metodu.

Šio metodo principas labai paprastas: specialiais elektropunktūrinės diagnostikos prietaisais įvertinama atskirus organus atitinkančių biologiškai aktyvių taškų reakcija į silpną tolygią elektros srovę. Sergant įvairiomis ligomis, ji būna skirtinga.

Tuo remiantis nustatomi įvairių organų funkciniai sutrikimai, kraujotakos, imuninės ir endokrininės sistemos būklė. Išmatuotus rodmenis išanalizuoja ir įvertina speciali kompiuterinė programa.

Taip pat skaitykite: Homeopatija: ką būtina žinoti apie šį gydymosi būdą

Folio aparatūra galima užfiksuoti organų gyvybinę energiją ir nustatyti ląstelėse vykstančius pakitimus dar nepasireiškus klinikiniams simptomams. Tokių pakitimų dažnai neaptinkama atliekant įprastus tyrimus.

Šiuo būdu nustatomi ir alergenai bei lėtinių infekcijų sukėlėjai, individualiai parenkami homeopatiniai ir kitokie vaistai (jų dozės, vartojimo trukmė), netgi maisto produktai ir papuošalai...

Tekstas L. Grinkevičienės, konsultavo Natūralaus gydymo centro vadovė, gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė.

Plačiau apie kitus alternatyvius diagnostikos metodus skaitykite 3-iajame savaitraščio „Ji“ numeryje.

Žurnalo „Ji“ viršelis (3) nr.
Žurnalo „Ji“ viršelis (3) nr. / Redakcijos archyvo nuotr.