Amal Clooney apie draugystės su George'u Clooney pradžią: „Nebuvau tikra, kas išeis iš šitų santykių“

Amal Clooney / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Advokatės Amal Clooney (40) darbo kalendoriuje nebuvo punktų pavergti prisiekusio viengungio širdį, už jo ištekėti, pagimdyti dvynius ar tapti atpažįstamai visame pasaulyje. Bet ji visa tai turi. Ir dar daugiau.

Ir, regis, tai jai pavyko be ypatingų strategijų ir intrigų. Viską planuojančioms gal sunku tuo patikėti, todėl greičiausiai su didinamuoju stiklu skaitys aštuonių puslapių tekstą amerikiečių „Vogue“, ieškodamos atsakymo, kaip sumedžioti George’ą Clooney (56). Tik vargu ar kuo padės šitos nepaprastos poros patirtis, nors moralas paprastutis: reikia būti savimi, nuoširdžiai dirbti ir nekurpti planų „Kaip užkariauti visų trokštamo vyro širdį ir tapti laimingai“.

Bent kiek besidomintys kino žvaigždžių asmeniniu gyvenimu, be abejonės, žino, kad Clooney po santuokos su aktore Talia Balsam (jie buvo susituokę nuo 1989-ųjų iki 1993-ųjų) iš principo neketino darkart kurti šeimos, keitė draugužes ir net lažinosi, kad jau jis tai tikrai prie altoriaus – DAUGIAU NIEKADA.

Amal Alamuddin, iki pažinties su George’u garsi, pripažinta ir gerbiama Londono teisininkė, žmogaus teisių gynėja, žurnalistui Nathanui Helleriui irgi pasakoja, kad jau buvo pradėjusi dvejoti, ar kada suras tą, vienintelį. „Nuo tokio susitikimo, galima sakyti, priklauso tavo gyvenimo laimė, o tu negali jo kontroliuoti... Man buvo 35-eri, kai jį sutikau. Nebuvau tikra, kas išeis iš šitų santykių. Ir tikrai nekėliau sau žūtbūtinio tikslo ištekėti ir sukurti šeimą“, – šypsodamasi prisimena ji.

Viengungiai lažinasi, o žvaigždės juokiasi – kad sutiktų būsimą žmoną, George’ui net nereikėjo išeiti iš savo puikiosios vilos prie Komo ežero. Tiesiog draugas, turėjęs atvykti į svečius, paskambino ar pasiteiravo, ar šeimininkas neprieštaraus, jei atsives savo pažįstamą – Amal. Tai buvo sutapimų diena – netrukus apsireiškė dar vienas draugas ir, išgirdęs apie numatomą vizitą, užtikrino pažįstas viešnią: ji tokia nuostabi, kad George’as iškart panorėsiąs vesti.

Pirmąjį būsimos marčios susitikimą su sūnumi stebėjo ir aktoriaus tėvai, kaip tik viešėję viloje. Vyresnieji Clooney buvo pakerėti jaunos moters žavesio, proto, gerumo. Ir nusprendė, kad jie su George’u sukurti vienas kitam. O štai pats George’as, nors irgi akimirksniu pavergtas, sako nebuvęs tikras, ar naujoji pažįstama – tokia graži, tokia įdomi, tokia talentinga, dirbanti tokį neįtikėtiną humanistinį darbą, – norės su juo susitikinėti. Bet elektroninio pašto adresais apsikeitė: Amal žadėjo atsiųsti vakaro metu darytas fotografijas. Jai ypač puikiai pavyko George’o tėvų nuotraukos, ir apskritai paaiškėjo, kad fotografija – abiejų aistra.

Mergindamas Amal, Clooney pasitelkė visą žavesį. Sakykim, rašė jai žaismingus, humoro kupinus elektroninius laiškus savo šuns Einšteino vardu: nelaimingasis kokerspanielis vis pakliūdavo į kokias keblias situacijas ir jam prireikdavo teisinės pagalbos (štai jums dar vienas būdas užkariauti mylimo žmogaus širdį – nebūkite banalūs ir nebijokite atrodyti juokingi).

Tokia buvo pradžia, o po pusmečio tas, kuris žadėjo – daugiau niekada, – paprašė Amal už jo tekėti. Iš esmės publika, neskaitanti Londono advokatų tinklaraščio „Your Barrister Boyfriend“ ir neturėjusi reikalų su prestižine „Doughty Street Chambers“ advokatų kontora, kurioje Amal dirba, tada ir susipažino su šia teisininke, kurios specializacija – tarptautinė ir kriminalinė teisė, žmogaus teisių gynyba ir ekstradicijos klausimai.

Oksfordo ir Niujorko universiteto absolventė, laisvai kalbanti angliškai, arabiškai ir prancūziškai, yra išleidusi kelias specialybės knygas, paskelbusi publikacijų ir pripažinta savo srityje. Tarp jos klientų – „WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange’as, Ukrainos politikė Julija Tymošenko, buvęs Jungtinių Tautų sekretorius Kofi Annanas ir Bahreino karalius, o priešininkas naujausioje byloje – pati Islamo valstybė. Nenuostabu, kad laidomi ironiški juokeliai apie tai, jog pasaulyje žinoma advokatė Amal Alamuddin ištekėjo už aktoriaus. Ir niekas dėl to taip nuoširdžiai nesijuokia, kaip pats Clooney, sakantis, kad Amal – profesionalė, o jis – tik amatininkas. Jis apskritai pabrėžia, kad jo žmona – kietesnė už jį, ir yra sakęs, jog pasirengęs už ją atiduoti gyvybę – su džiaugsmu ir nedvejodamas. Juk jos gyvenimas jo akyse kur kas vertesnis.

Per ketverius metus, prabėgusius po ištaigingų ir rafinuotų vestuvių Venecijoje, vyro susižavėjimas žmona nė kiek neišblėso. Jis tikina, kad poros dvynių Ellos ir Alexanderio, kuriems vasarą sukaks metai, pirmasis ištartas žodis buvo „mama“, ir džiaugiasi, kad dukra – Amal kopija. Mylimos moters bruožų ieško ir sūnaus veide, nors daug kas sako, kad Alexanderis panašesnis į tėtį. Ir išvis atrodo, kad jų pasaulis šiandien sukasi Amal ritmu, – dabar ji skaito teisės paskaitas Kolumbijos universitete, taigi šeimos rezidencija tapo Niujorkas (ponios Clooney stilingi pasirodymai miesto gatvėse – tikra atgaiva fotografų akims; ji nekenčia žmonėms lipdomų etikečių ir sako, kad niekas nedraudžia teisininkėms būti įdomioms ir linksmoms, aktorėms – rimtoms). O šeimos galva po dvejų metų pertraukos rengiasi grįžti į filmavimo aikštelę: jis – ne tik naujojo serialo „22-oji išlyga“ prodiuseris, bet ir vėl pats vaidins.

Skaitykite daugiau