Amal ir George'as Clooney kartu su dvyniais iškeliavo į ypatingą vietą

Amal ir George'as Clooney / Vida Press nuotr.
Amal ir George'as Clooney / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-05 08:00
AA

Žmogaus teisių advokatė Amal Clooney (39) ir Holivudo aktorius George'as Clooney (56) buvo užfiksuoti Venecijoje su trijų mėnesių amžiaus dvynukais Ella ir Alexanderiu. Paparacai pastebėjo garsiąją porą, kai ji ėjo iš viešbučio „Cipriani“.

Šis viešbutis Amal ir George'o mylimiausias Venecijoje. 2014 metų rugsėjį pora čia buvo apsistoję per savo vestuves. Lygiai po trejų metų jie sugrįžo į sentimentų kupiną vietą, tik jau buvo nebe dviese, o keturiese.

Niekas nepaneigs, kad Amal ir George'as sentimentalūs. Jie ne tik apsistojo tame pačiame viešbutyje, kaip per vestuves, bet ir keliavo po Veneciją ta pačia valtimi. Tai išduoda katerio registracijos numeriai.

Paparacai užfiksavo Amal ir George'ą būtent tuo metu, kai jie iš viešbučio ėjo prie valties. Nors juos lydėjo būrelis darbuotojų, nešykles su vaikais tėvai nešė patys. Mažylius darbuotojams jiedu perdavė tik lipdami į katerį – taip saugiau.

Užtat vos įlipę į valtį jiedu ir vėl palinko prie dvynukų. Laimingi tėvai nuo kūdikių negalėjo atplėšti akių.

Amal ir George'as Clooney / Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienį garsioji pora pirmą kartą po dvynių gimimo oficialiai pasirodė ant raudonojo Venecijos festivalio kilimo. Priežastis – filmo „Suburbicon“ premjera, kurio režisierius, vienas scenarijaus autorių ir prodiuserių yra George'as Clooney.

Amal Clooney – kaip visada žavinga, vakarui ji pasirinko alyvų spalvos „Versace“ suknelę.

Amal ir George'as Clooney filmo "Suburbicon" premjeroje / Vida Press nuotr.
Amal ir George'as Clooney su dvyniais vieši Venecijoje (14 nuotr.)
+8