Amber Heard sumokėjo Johnny Deppui 1 mln. dolerių: paaiškėjo, kur jis panaudos šią sumą

Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“ nuotr.
Amber Heard ir Johnny Deppas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-13 21:54
AA

Aktorius Johnny Deppas prisiteisė 1 milijoną JAV dolerių po to, kai Virdžinijoje laimėjo bylą prieš aktorę Amber Heard. Jis pranešė, kur panaudos gautus pinigus.

Johnny Deppui buvo išmokėta 1 mln. dolerių priteistų pinigų iš Amber Heard, taip po metų užbaigiant jų bylą dėl šmeižto Virdžinijos valstijoje.

Po to, kai A.Heard buvo nurodyta sumokėti Johnnui Deppui 10 mln. dolerių kompensaciją ir 5 mln. dolerių (vėliau sumažinta iki 365 tūkst. dolerių) baudinę kompensaciją ir 2 mln. dolerių kompensaciją už šmeižtą, buvusios poros teisininkų komandos galiausiai susitarė.

Praėjus šešiems mėnesiams po vienų karščiausių šiuolaikinio Holivudo skyrybų, TMZ praneša, kad Deppas pagaliau gavo 1 mln. dolerių iš Heard draudimo bendrovės.

Deppui artimas šaltinis portalui People.co.uk teigia, kad 60-metis aktorius išmoką padalys penkioms jo pasirinktoms labdaros organizacijoms, kiekvienai jų skirdamas po 200 000 JAV dolerių.

Šios organizacijos yra: „Make-A-Film Foundation“, „The Painted Turtle“, „Red Feather“, „Tetiaroa Society“ ir „Amazonia Fund Alliance“.

Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2022-ųjų liepą A.Heard advokatai prašė teisėjos Penney Azcarate panaikinti prisiekusiųjų nuosprendį, kuriuo J.Deppui priteista 10 mln. dolerių (eurų) kompensacija, ir paskelbti tą procesą neteisingu. Tačiau teisėja šį prašymą atmetė.

Aktorė reikalavo iš naujo išnagrinėti bylą dėl galimo klaidingos tapatybės atvejo, nes vienas iš septynių prisiekusiųjų buvo ne vyras, pakviestas į žiuri, o jo sūnus.

„Nėra jokių sukčiavimo ar netinkamo elgesio įrodymų“, – konstatavo P.Azcarate, pridūrusi, kad prisiekusysis „atitiko įstatyme numatytus tarnybos reikalavimus“.

Johnny Deppas, Amber Heard / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Prisiekusysis buvo patikrintas, posėdžiavo kartu su visa žiuri, svarstė ir priėmė nutartį“, – kalbėjo teisėja.

Birželį prisiekusieji nustatė, kad tiek J.Deppas, tiek A.Heard yra patrauktini atsakomybėn už šmeižtą. Vis tik po įtempto šešias savaites trukusio teismo proceso, kurio metu buvo smarkiai ginčijami įtarimai dėl smurto šeimoje, prisiekusieji stojo filmų „Karibų piratai“ (Pirates of the Caribbean) žvaigždės pusėn.

Tiesiogiai nagrinėjant bylą milijonams žmonių buvo atskleista sukrečiančių ir intymių Holivudo garsenybių asmeninio gyvenimo detalių.

Prisiekusieji priteisė 10 mln. dolerių žalos kompensaciją J.Deppui, nustatę, kad 2018 metais A.Heard parašytas laikraščio straipsnis apie jos patirtą „seksualinį smurtą“ buvo šmeižikiškas.

59 metų J.Deppas patraukė buvusią žmoną į teismą dėl dienraščio „The Washington Post“ paskelbto straipsnio, kuriame ji neįvardijo aktoriaus, bet apibūdino save kaip „visuomenės veikėją, patyrusią smurtą šeimoje“.

Priešinį ieškinį pateikusiai 36 metų A.Heard buvo priteista 2 mln. dolerių.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9