Holivudo aktorė Jessica Chastain lankėsi Kyjive: susitiko su Volodymyru Zelenskiu

Jesica Chastain ir Volodymyras Zelenskis / Soc. tinklų nuotr.
Jesica Chastain ir Volodymyras Zelenskis / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-07 21:41
AA

Rugsėjo 7-ąją Holivudo aktorė ir filmų prodiuserė Jessica Michelle Chastain viešėjo Ukrainos sostinėje. Apie aktorės vizitą Kyjive pranešė „Suspilnoe“ korespondentas.

Pranešama, kad liepos 7-osios rytą aktorė J.M.Chastain apsilankė vaikų ligoninėje „OkhMatDit“, kur jai buvo papasakota apie medicinos centro darbą karo metu ir įteiktos vaikų dovanos. Aktorė aplankė vaikus iš Chersono ir Černihivo.

Pasaulinė žvaigždė taip pat lankėsi Irpinėje. Čia ji kalbėjosi su vietos valdžios atstovais bei apžiūrėjo miestą.

J.M.Chastain taip pat susitiko su Ukrainos prezidentu V.Zelenskiu ir prezidento kanceliarijos vadovu vadovu Andrijumi Jermaku.

Po susitikimo V.Zelenskis socialiame tinkle „Instagram“ rašė, kad dėl tokių žymių žmonių vizitų pasaulis tampa dar jautresnis, sąmoningesnis ir geriau supranta tiesą apie tai, kas išties vyksta Ukrainoje.

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad aktorė po Kyjive praleistos dienos jau grįžo namo.

Amerikiečių aktorė J.M.Chastain geriausiai žinoma dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip: „Gyvenimo medis“ (angl. „The Tree of Life“), „Eleanor Rigby dingimas“ (angl. „The Disappearance of Eleanor Rigby“), ar „Panelė Sloun“ (angl. „Miss Sloane“).

Jessica Michelle Chastain / Scanpix nuotr.

Žinoma, kad aktorė yra gavusi įvairių apdovanojimų, įskaitant ir Auksinio gaublio apdovanojimą. Žurnalas „Time“ J.Chastain netgi yra įtraukęs į 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje.