„Amerikos talentus“ laimėjo balsu ir nuoširdumu milijonus pavergusi 12-metė mergaitė

Grace VanderWaal / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šią savaitę per didįjį „Amerikos talentų“ („America's Got Talent“) finalą nugalėtoja buvo paskelbta 12-metė dainininkė Grace VanderWaal, apie kurią laidos vedėjas net pasakė – „ji bus didesnė žvaigždė nei Taylor Swift“.

„Amerikos talentų“ finale ant scenos pasirodė 10 geriausių vienuolikto sezono dalyvių, kol galiausiai liko tik du – 12-metė dainininkė Grace VanderWaal, grojanti ukulele, ir mentalistų duetas „The Clairvoyants“.

Žiūrovų sprendimu „Amerikos talentus“ laimėjo ir didįjį prizą – net milijoną JAV dolerių – gavo Grace VanderWaal.

Svarbiausi žmonės muzikos versle skambina ir klausinėja, ar ji jau yra pasirašiusi su kuo nors kontraktą. Dar niekada nesu regėjęs tokio susidomėjimo

Ji – pirma dainininkė ir pirmas vaikas, laimėjęs „Amerikos talentus“ nuo pirmo šou sezono 2006-aisiais, kai nugalėtoja tapo tuo metu 11-os metų dainininkė Bianca Ryan.

Iš nedidelio, tik apie 10 tūkst. gyventojų turinčio Saferno kaimelio Niujorko valstijoje kilusi mergaitė pati sukūrė dainas, kurias atliko „Amerikos talentuose“, ir kukliai svajoja padainuoti su savo dievukais – Elle King ar „Twenty One Pilots“.

„Jei tik galėsiu pragyventi iš bet ko, kas susiję su muzika, būsiu laiminga“, – tai savo ateitį įsivaizduoja 12-metė.​

Vienas iš „Amerikos talentų“ teisėjų Howie Mandelas, kuris vos išgirdęs Grace dainuojant per atranką paspaudė auksinį mygtuką, reiškiantį, kad ji iš karto siunčiama į finalą, štai ką sakė apie jaunąją dainininkę: „Mano spėjimu, ji taps didžiausia žvaigžde nuo Kelly Clarkson ar Carrie Underrwood laikų, atrasta talentų šou. Žmonės žinos jos vardą. Jai prieš akis laukia didžiulė karjera, kas yra šiek tik baugu kaip 12-metei. Tai didžiulis spaudimas!“.

Howie Mandelas taip pat pridūrė, kad nuo tada, kai Grace VanderWaal pasirodė „Amerikos talentuose“, netyla skambučiai su muzikos industrijos profesionalų klausimais apie ją ir pasiūlymais.

„Svarbiausi žmonės muzikos versle skambina ir klausinėja, ar ji „jau yra pasirašiusi su kuo nors kontraktą?“, „ar nenorėtų ko nors su mumis nuveikti?“. Dar niekada nesu regėjęs tokio susidomėjimo“, – sakė vienas iš „Amerikos talentų“ teisėjų.

Kviečiame paklausyti šios įspūdingo balso mergaitės:

Skaitykite daugiau