Amsterdame koncertavusi Verka Serdiučka pakeitė savo hito žodžius: suskambo „Russia Goodbye“

Verka Serduchka / Scanpix nuotr.
Verka Serduchka / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-22 18:01
AA

Antradienio vakarą, Amsterdame ukrainiečių numylėtinė Verka Serdiučka atliko hitu tapusią dainą „Dancing Lasha tumbai“. Gerbėjus nustebino ne tik energingas pasirodymas, bet ir pakeisti pagrindiniai dainos žodžiais į „Dancing Russia Goodbye“.

Amsterdamo centre antradienio vakarą koncertavo populiariojo dainų konkurso žvaigždės. Tai – tarptautinio labdaros telemaratono „Apkabinkime Ukrainą“ dalis.

Tiesa, ne visi atlikėjai galėjo dalyvauti renginyje. Ukrainietė Ruslana Lyžičko susilaužė koją ir fiziškai negalėjo pasirodyti scenoje. Todėl įrašė vaizdo pranešimą su raginimu suteikti Ukrainai galimybę surengti 2023 m. „Euroviziją“ po to, kai EBU paskelbė priešingą sprendimą.

Ruslaną palaikė ir Verka Serdiučka. Nuo scenos ji išreiškė pageidavimą, kad kitais metais dainų konkursas vyktų Ukrainoje.

Kad sudėliotų taškus ant „i“, V.Serdučka atliko kūrinį, kuriame Rusijos piliečiai vietoj Lasha dažnai girdėdavo Raša. Norėjo – gavo, rašo „Segodnya“.

Verka oficialiai pakeitė kūrinio pavadinimą, todėl koncertuose nebebus „Dancing Lasha tumbai“. Ne išimtis ir kostiumai – grupė „Verki“ telemaratone pasirodė su necenzūriniais marškinėliais, ant kurių užrašyta „F**K THE WAR“.

Savo pasirodymą V.Serdiučka baigė skanduodama legendinę frazę: „Šalin iš Ukrainos, bjaurusis maskviški. Išeik iš čia! Išeik! Išeik lauk!“. Akivaizdu, kad europiečiai šio koncerto greitai nepamirš.

Beje, prieš renginį šį personažą vaidinantis Andrejus Danilko parodė savo persirengimo kambarį. Pasirodo, kad tautos numylėtinis persikūnijo į Verką greitosios pagalbos automobilyje.

Primename, kad neseniai V.Serdiučka koncertavo Kyjivo metro. Šis koncertas buvo pirmasis atlikėjos pasirodymas po plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą.