Amy Schumer prakalbo apie jausmus, aplankiusius po sugrįžimo į darbus

Amy Schumer / „Scanpix“ nuotr.
Amy Schumer / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-13 10:00
AA

Amerikiečių komikė bei aktorė Amy Schumer (38) ir virtuvės šefas Chrisas Fischeris (39) gegužės pirmosiomis dienomis susilaukė pirmagimio. Tąkart džiugia naujiena socialiniame tinkle pasidalijo pati Amy. „Gimė mūsų karališkasis kūdikis“, – rašė ji prie pirmosios naujagimio nuotraukos.

Šią savaitę savo socialiniuose tinkluose moteris pasidalijo ją užplūdusiais jausmais, kuomet ji trumpam buvo sugrįžusi į darbus.

„Šiandien suėjo penki mėnesiai ir aš, kaip ir visos mamos, myliu jį taip, kad net skauda. Jaučiuosi stipri ir pasitikinti savimi, vis dar esanti ta, kuri svajoja apie savo tikslus ir nori juos pasiekti“, – rašė A. Schumer.

Moteris patikino norinti su kitomis mamomis pasidalyti savo patirtimi ir išgirsti jų nuomonę apie taip, kaip derinti motinystę su karjera.

„Buvo labai gera sugrįžti į darbus. Aš taip jaudinausi, nerimavau ir labai bijojau palikti jį kol jam buvo vos trys mėnesiai. Porą dienų net verkiau, nes bijojau jį prarasti. Tačiau šis trumpas sugrįžimas į darbus mane paskatino pabandyti būti dar geresne mama ir dar stipriau vertinti mūsų laiką, praleistą kartu“.

Komikė pabrėžė, kad ji puikiai suprantanti, kaip jiems su vyru pasisekė. Neplanuotais atvejais jiedu turi pagalbininkę, kuri padeda prižiūrėti sūnų. Jos prireikė ir tuomet, kai Amy praėjus vos kelioms savaitėms po mažylio gimimą surengė standupo pasirodymą. Tuomet internete pasipylė itin nemalonūs komentarai neva ji esanti blogiausia mama pasaulyje.

Tačiau tąkart Amy nesutriko ir komentatoriams atkirto nuotrauka, kurioje ji nutraukinėja pieną savo sūnui su prierašu: „Siunčiu meilę visoms mamos, kurios mane gėdino, kad vakar pasirodžiau scenoje“.

Vasario viduryje Amy netikėtai ištekėjo už garsaus virtuvės šefo Chriso Fischerio, su kuriuo susitikinėjo vos tris mėnesius (ankstesnis romanas su baldų dizaineriu Benu Hanischu truko pusantrų metų). Komikės sutuoktinis – savo srities žvaigždė, receptų knygos „Beetlebung Farm Cookbook: A Year of Cooking on Martha’s Vineyard“ („Beetlebung ūkio valgių gaminimo knyga. Kulinarijos metai Martos Vynuogyne“) autorius bei restorano „Beach Plum“, kuriame mėgsta lankytis Barackas ir Michelle Obamos, savininkas.

Vestuvės buvo gana kuklios – išnuomotame name Malibu susirinko 80 svečių. Tarp jų buvo tokios žvaigždės kaip Jennifer Lawrence, kurią Amy vadina geriausia drauge, Jennifer Aniston, Jake’as Gyllenhaalas – sakoma, jis ir supažindino jaunikį ir nuotaką.