Amy Schumer už griežtesnę ginklų kontrolę pasisakė su nuotrauka be kelnaičių

Amy Schumer / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Amy Schumer / „Instagram“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-05 21:27
AA

Populiari komikė Amy Schumer (35 m.) prisijungė prie judėjimo, skatinančio sugriežtinti ginklų kontrolę Jungtinėse Valstijose, ir rado patį greičiausią ir paprasčiausią būdą atkreipti žmonių dėmesį į šią aktualią temą – nusifotografavo be kelnaičių.

Aštrialiežuvė Amy Schumer socialiniuose tinkluose paviešino pikantišką kadrą, kuriame ji vilki vien oranžinės spalvos sportinę liemenėlę ir jokių kelnaičių – intymiausias jos vietas paslepia sumaniai pasirinkta poza.

Tokia jos nuotrauka iš karto atkreipė žmonių dėmesį ir komikė savo tikslą pasiekė – kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie #WearOrange (liet. #VilkėkOranžine) ir „Everytown for Gun Safety“ (liet. „Kiekvienas miestas už ginklų saugumą“) judėjimą, kurio tikslas – sugriežtinti ginklų kontrolę JAV.

„Šiandien prašau #VilkėkiteOranžine dėl ginklų saugumo #KiekvienameMieste“, – prie nuotraukos rašė aktorė.

„Everytown for Gun Safety“ yra judėjimas, kuriuo amerikiečiai siekia užbaigti ginklų smurtą ir sukurti saugesnes bendruomenes. Amy Schumer į šio judėjimo veiklą aktyviai įsitraukė po to, kai pernai viename kino teatre Luizianos valstijoje, kur buvo rodomas jos filmas „Be stabdžių“ („Trainwreck“), įvyko šaudynės.​ 59-erių metų išpuolio organizatorius tąkart seanso metu nušovė du žmones, dar devynis sužeidė ir galiausiai pats nusišovė.

Birželio 2-oji, kuomet Amy Schumer ir paviešino šią nuotrauką, prieš trejus metus JAV buvo paskelbta Nacionaline diena prieš ginklų smurtą. Tądien ne viena garsenybė, tarp kurių – ir Kim Kardashian, Julianne Moore, Elizabeth Banks, Brooke Shields ir kt., prisijungė prie #WearOrange akcijos ir vilkėjo oranžinės spalvos drabužiai.