Amy Winehouse scenoje virtęs Martynas Kavaliauskas: „Įkūnyti ją – didelė garbė“

Martynas Kavaliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Martynas Kavaliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-02 17:39
AA

Pirmadienio vakarą sostinėje vykusiame laidos „Muzikinė kaukė“ filmavime atlikėjas Martynas Kavaliauskas tapo sunkiai atpažįstamas. Scenoje jis virto charizmatiškąja soulo ir ritmenbliuzo žvaigžde Amy Winehouse.

„Amy – labai ryški asmenybė, neeilinė atlikėja. Įkūnyti ją yra didelė garbė, nors tai ir nebuvo pati lengviausia užduotis. Bet jeigu daug dirbi, daug repetuoji – viskas yra įmanoma“, – Žmonės.lt sakė M.Kavaliauskas, scenoje atlikęs vieną populiariausių jos dainų „Back to Black“.

Tragiško likimo Amy Martynui savo kūryba labai artima. Jis dainininkę vadina tiesiog fenomenu, o jos performansus – įsimintinais ir itin įspūdingais.

„Kai žmogus yra ryškus, jį atvaizduoti yra lengviau. Amy buvo neeilinė. Šiam pasirodymui palyginti su kitais numeriais ruošiausi daugiau, žiūrėjau daug jos gyvų pasirodymų. Galvojau, apie tai, ką ji mąstė dainuodama. Manau, kad tai yra labai svarbu norint atkartoti ją, jos įvaizdį“, – sakė M.Kavaliauskas.

Martynas Kavaliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Martynas Kavaliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Legendinį dainininką Prince'ą suvaidinusi Violeta Tarasovienė tapo neatpažįstama

„Muzikinės kaukės“ filmavime buvo galima išvysti ir daugiau netikėtų pasirodymų. Čia originalius numerius paruošė Liveta Kazlauskiene virtusi Ineta Stasiulytė, Eltoną Johną įkūnijęs Donatas Čižauskas, Steponą Janušką suvaidinęs Audrus Janonis, Lenny Kravitzo dainą atlikęs Jokūbas Bareikis.

Laidoje Karina Krysko virto Natali, Vilius Tarasovas – Aleksandru Ivanausku-Fara, Violeta Tarasovienė – Prince‘u, Vaida Genytė – Karina iš grupės „69 danguje“, Rūta Žibaitytė – Katy Perry.

Daugiau laidos filmavimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Laidos „Muzikinė kaukė“ filmavimas ir užkulisiai (68 nuotr.)
+62