Amy Winehouse tėvo nesužavėjo Beyonce perdainuota hito „Back to Black“ versija

Beyonce pasirodymas / „Scanpix“ nuotr.
Beyonce pasirodymas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-04-28 10:00
AA

Yra mažiausiai vienas žmogus, kuris netrykšta džiaugsmu, kad atlikėja Beyonce perdainavo Anapilin iškeliavusios Amy Winehouse hitą „Back to Black“. Tai – velionės atlikėjos tėvas Mitchas Winehouse‘as. Perdainuotas kūrinys skambės režisieriaus Bazo Luhrmanno juostoje „The Great Gatsby“.

Mitchas Winehouse'as / „Scanpix“ nuotr.
Mitchas Winehouse'as / „Scanpix“ nuotr.

Kalbėdamas su „The Daily Mail“ Amy tėvas pasipiktino, kad nė vienas filmo komandos narys nesusisiekė su juo ir neprašė leidimo perdainuoti velionės dukters dainą.

Vyras pabrėžė, kad perdainuota Beyonce daina nė iš tolo neprilygsta jo dukters atlikimui. Reperio Jay-Z žmona šios dainos įrašui susivienijo su atlikėju Andre 3000.

Beyonce vyras prodiusuoja kino filmo garso takelį, kuriame skambės tokių atikėjų, kaip „Florence and The Machine“, „The XX“, Lanos del Rey ir paties Jay-Z kūriniai, rašo Huffingtonpost.com.

Tai – ne pirmas kartas, kai Mitchas Winehouse‘as prabyla apie perdainuotą „Back to Black“ dainą. Dar balandžio pradžioje vyras atviravo, kad neklausė Beyonce atlikto kūrinio.

Filmo bei atlikėjos gerbėjai taip pat dar neturėjo galimybės išgirsti Beyonce dainos „Back to Black“ versijos, tačiau atlikėjos komanda užtikino, kad daina yra šiuolaikiškesnė ir ritmingesnė nei Amy Winehouse versija.