Amžinas jaunikis George’as Clooney pasipiršo savo merginai Amal Alamuddin

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
George'as Clooney ir Amal Alamuddin / „Scanpix“/„Sipapress“ ir AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-04-27 11:09
AA

Aktorius George’as Clooney pasipiršo savo merginai Amal Alamuddin, praneša dailymail.co.uk.

Šaltiniai praneša, kad 52-iejų aktorius 36-erių teisininkei pasipiršo atostogų Meksikoje metu. Balandžio 23-ąją jiedu buvo pastebėti viename Holivudo restoranų, kuriame, anot liudininkų, atšventė savo sužadėtuves.

Kitą vakarą pora Malibu vakarieniavo kartu su Cindy Crawford ir jos vyru Rande‘u Gerberu, o ant laimingos sužadėtinės piršto, anot šaltinių, puikavosi itin dailus žiedas su deimantu.

Pirmą kartą George'as Clooney su 16 metų jaunesne Amal Alamuddin buvo pastebėtas praėjusį spalį, o nuo tada jų romanas spėjo gerokai įsibėgėti – pora jau keletą kartų mėgavosi egzotiškomis atostogomis.

Naująją aktoriaus merginą labai palankiai įvertino jo draugai. Štai vienas šaltinis „People“ sakė, kad pagaliau George'as Clooney susirado savo lygio moterį, o ne tokią, kuri pasinaudodama jo vardu nori pasidaryti karjerą pramogų pasaulyje.

Amal Alamuddin, palyginus su ankstesnėmis aktoriaus draugėmis, atrodo kur kas rimtesnė – ji ne koks modelis ar televizijos žvaigždė, o teisininkė, kuri specializuojasi tarptautinės teisės, žmogaus teisių, ekstradicijų ir kriminalinės teisės srityse. Šiuo metu ji atstovauja „WikiLeaks“ įkūrėjui Julianui Assange'ui jo ekstradicijos byloje. Anksčiau ji yra dirbusi buvusio Generalinio Jungtinių Tautų sekretoriaus Kofi Annano patarėja teisės klausimais. Tiesa, teisininkė gali pasigirti ne tik sėkminga karjera, bet ir puikia išvaizda – štai Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje ji buvo išrinkta karščiausia šalies advokate.

George'as Clooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.