Andriaus Rimiškio dukros sužibėjo sportinių šokių varžybose: renginyje atlikėjui teko ypatinga misija

Andrius Rimiškis su žmona Vaida, dukromis Lėja ir Andrėja / Asmeninio albumo nuotr.
Andrius Rimiškis su žmona Vaida, dukromis Lėja ir Andrėja / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-26 08:02
AA

Dainininkui Andriui Rimiškiui jau teko priprasti, kad interviu dabar tenka dalinti ne tik apie savo kūrybą – jo namuose auga net ne viena, o dvi šokių žvaigždės. Sportinių šokių varžybose 13-metė Lėja ir 7-erių Andrėja suspindėjo rezultatais.

Savaitgalį Andriaus ir Vaidos Rimiškių dukros dalyvavo sportinių šokių varžybose. Pastarosios buvo ypatingos – tai pirmosios varžybos, kuriose dalyvavo poros jaunėlė Andrėja.

„Mažoji Andrėja savo pirmosiose sportinių šokių varžybose užėmė pirmąją vietą, o vyresnioji Lėja su partneriu Gustu iškovojo medalį ir toliau šokio ritmu keliauja į aukštesnius lygius. Emocijos... puikios! Jaudulys, džiaugsmas, begalinė laimė dėl dukryčių noro dalyvauti ir pasiekti... Manau, tėvams tai yra vienos gražiausių gyvenimo akimirkų“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi A.Rimiškis.

Andrius Rimiškis su žmona Vaida, dukromis Lėja ir Andrėja / Asmeninio albumo nuotr.

Andrius nusijuokė – prie rimtų varžybų prisidėjo visa šeima. Žmona Vaida nuo ankstaus ryto rūpinosi mergaičių išvaizda, apranga, šukuosenomis ir makiažu, o A.Rimiškis varžybų metu scenoje atliko dainą.

„Man buvo malonu, kartu su solo latino šokėjomis pasveikinti 25-ąjį gimtadienį šventusį varžybų organizatorių, sportinių šokių kolektyvą „Žingsnis“, kurį ir lanko mūsų mažosios. Žodžiu, turėjome puikų ir turiningą laiką kartu“, – su portalu Žmonės.lt džiaugėsi dainininkas.

Taip gimė žvaigždės

A.Rimiškis portalui Žmonės.lt prieš kurį laiką pasakojo apie jo namuose užgimusias dvi šokio pasaulio žvaigždes. Pasirodo, šiandien ne vieną pergalę sportinių šokių konkursuose pelniusi vyresnėlė Lėja didžiulį norą šokti atsinešė vos gimusi. Andrius juokėsi, kad dukra šokti pradėjo kone tuo pat metu, kai žengė pirmuosius žingsnius.

„Žiūrėk, eina, griūna, dar nedrąsiai tuos pirmuosius žingsnius deda, bet išgirsta muziką ir jau šoka. Iš tiesų, ji visada prisijungdavo prie šokančių žmonių. Kai tik pajutome tą, nusprendėme, jog leisime į šokius, vos jai sulaukus tinkamo amžiaus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo A.Rimiškis.

Andriaus Rimiškio dukros Lėja ir Andrėja / Asmeninio albumo nuotr.

Sportinius šokius Lėja pradėjo lankyti būdama penkerių. Andrius pasakojo, jog leisti dukrą būtent į šio stiliaus šokius nusprendė kartu su žmona. Pasak jo, šie Vaidai visuomet patiko, o ir toks šokis ne tik grakština laikyseną, bet ir prisideda prie asmenybės tobulėjimo.

„Kadangi Vaida pati buvo šokėja, tai domėjosi šia sritimi, turėjo pažįstamų, kurie patarė. Sportiniai šokiai padeda ugdyti discipliną, atsakomybę, pasitikėjimą savimi. O ir Lėjai jie patiko. Prisimenu, kai atėjome į pirmą treniruotę, Lėjos paprašė pakelti galvą. Tai dukra tiesiog užvertė galvą aukštyn ir žiūrėdama į lubas šoko. Labai norėjo mokytis ir tai daryti kuo geriausiai“, – prisiminęs juokėsi Andrius.

Tuo tarpu antroji Rimiškių dukra Andrėja anksčiau buvo atsidavusi gimnastikai, tad į šokių pasaulį nesuko. Vis dėlto išbandžius sportinius šokius taip pat užsidegė noru siekti aukštumų šioje veikloje. Rezultatai džiugina tiek ją pačią, tiek tėvelius.

Tiesa, Andriaus ir Vaidos šeimoje šokis visuomet užėmė reikšmingą vietą – dar 2006 metais jiedu susipažino šou „Kelias į žvaigždes“ metu, kur Andrius publiką pavergė savo dainomis, o Vaida dirbo šokėja. Visgi V.Rimiškienei šokiai liko praeityje – moteris įnėrė į drabužių kūrimo verslą.