Andriaus Šedžiaus iš namų išvaryta Monikos Šedžiuvienės išpažintis: „Manau, kad nesu daiktas, kurį galima išmesti...“

Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Monika ir Andrius Šedžiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-23 21:37
AA

Po ketverių santuokos metų byra verslininko Andriaus Šedžiaus ir atlikėjos Monikos Šedžiuvienės šeima. Iki šiol tylėjusi apie santykių krizę Monika davė atvirą interviu LNK laidai „Nuo... Iki...“

Pasirodžius žiniai apie verslininko Andriaus Šedžiaus ir 16 metų jaunesnės jo žmonos, dainininkės Monikos nesutarimus ir galimas skyrybas, Andrius žurnalistams pakomentavo nežinąs, kur gyvena jo žmona, tik matantis ją Vilniuje, vakarėliuose, o sūnus su juo, Šiauliuose. Monika sako, kad tai ją įžeidė. Ji tvirtina su sūnumi persikėlusi į Vilnių ir įsikūrusi nuomojamame bute.

Išsikelti moteriai teko po to, kai Andrius išmetė ją iš bendrų jų namų.

„Tai ne mano mintis buvo išeiti iš namų. Tai ne aš susikroviau daiktus, – per interviu LNK laidai sakė Monika. – Man pasakė: Tu esi čia nebelaukiama. Maniau, kad tai blefas, kad šiaip principai... Tai buvo tiesa. Mano daiktai buvo sukrauti ir netgi spynos buvo pakeistos.“

Interviu su „Nuo... Iki...“ metu Monika laikėsi santūriai ir vis pabrėždavo, kad Andrius tikrai nėra pats blogiausias vyras. Visgi ji jį mylėjo. Tačiau M.Šedžiuvienė patikino nesuprantanti, kodėl vyras ją išvarė iš namų.

Šiuo metu Monika su sūnumi Gabrieliumi gyvena Vilniuje, kur nuomojasi butą. Šiame mieste moteris dabar ir darbuojasi – pinigų iš sutuoktinio neprašo, tad sukasi taip, kaip išeina.

Šeimos griūtis nėra tas dalykas, apie kurį norisi kalbėti. Todėl ir Monika stengėsi tylėti šia tema. „Buvau pasirinkusi tokią poziciją, kad susilaikysiu, nešnekėsiu. Mane labiausiai nustebino, kad Andrius pakomentavo ir tame komentare tikrai netiesa“, – Monika kalbėjo apie Andriaus komentarą, esą vaiką augina jis, o Monika laiką leidžia vakarėliuose.

M.Šedžiuvienė tikino, jog Andrius – puikus tėvas. Vis dėlto kaltinti jos vaiko nepriežiūra nederėtų – Gabrielius daugiausiai laiko praleidžia su mama. Žinoma, Andrius taip pat prižiūri sūnų, tačiau jis gyvena su Monika.

„Mane labai stebina Andriaus pozicija, kad jis nenori taikiai ir gražiai. Mes turime vaiką, vien dėl jo reikia pasistengti. Reikia mąstyti blaiviu protu ir atmesti visas emocijas“, – sakė Monika.

Monika ir Andrius skyrybų prašymą jau buvo pateikę prieš dvejus metus. Po savaitės pora jį atsiėmė, o vėliau pasirodė žinia, kad Monika laukiasi. Kaip dabar viskas bus? Ar pora visgi išsiskirs?

„Niekada negali sakyti 100 procentų. Maža, kas gali atsitikti gyvenime. Bet aš manau, kad nesu daiktas, kurį galima išmesti... Na, gal negalima sakyti išmesti... Sukrauti daiktus ir uždaryti duris“, – kalbėjo moteris ir patikino, kad jau kryptingai juda skyrybų linkme.

Pasak Monikos, iš Andriaus pusės ji nemato jokių ženklų, kad šis norėtų susitaikyti. „Sunkiausia, kad nėra pokalbio. Mes nekalbame“, – atviravo Monika.

Ji neslėpė, kad pirmą sykį jų santuoką ištiko krizė dėl ypač didelio Andriaus užimtumo. Verslininkas dirba nuo ryto iki vėlyvo vakaro, kartais išvyksta ištisai savaitei.

„Labai norėjau vaiko, kad nesijausčiau vieniša namuose“, – sakė Monika.

Tačiau vaiko gimimas padėtį ištaisė tik trumpam. Moteris sakė, kad ji buvo puolusi į pogimdyvinę depresiją. Iš jos ištraukti sugebėjo tik saviraiška televizijos projekte „Muzikinis iššūkis“, kur susipažino su scenos partneriu Audriumi Janoniu.

Darbas su Audriumi dažnai tapdavo Andriaus pavydo priežastimi, nors iš pradžių jis pats siūlydavo jaunam atlikėjui nakvoti Šedžių namuose. Monika spėliojo, gal jos ambicijos įžeidė sutuoktinio ego.

„Esmė tame, kad aš žinau kai kuriuos faktus, bet juos nutyliu. Man nemalonu. Nenoriu verkti prieš kameras, – atviravo Monika ir pridūrė, jog jos ir Andriaus šeimoje visada buvo pykčių. Neretai dėl jų ir ji pati kalta būdavo. – Bet visada stengdavausi spręsti konfliktą. Vieną dieną supratau, kad negaliu atsisakyti draugų ir siekių, nes situacija nesikeičia.“

Pasak Monikos, po to situacija ėmė tik blogėti. Jai liūdniausia, kad labiausiai kenčia jųdviejų sūnus. Užtat Gabrielius – jos asmeninės stiprybės šaltinis.

„Kai pirmą kartą nešėme skyrybų dokumentus, man buvo labai sunku emocionaliai. Tai paveikė ir sveikatą, – aiškino Monika. – Bet dabar, kai yra vaikas, aš turiu žmogų, kurį galiu mylėti, kuriuo turiu rūpintis.“

Laidoje „Nuo... Iki...“ Monika pasakojo, kad neketina bylinėtis ir reikalauti pusę turto. Vienintelis dalykas, kurio ji nori, tai sūnaus išlaikymas.

Kai laidos žurnalistė pasiteiravo, ar Andrius žino, kur tiksliai Monika su sūnumi gyvena, ji atsakė neigiamai.

„Kai norės pamatyti vaiką, jis man paskambins ar parašys“, – sakė Monika.