Andriaus Šedžiaus reakcija į kalbas apie skyrybas su žmona Monika: „Skirtis nesiruošiu“

Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-10 18:06
AA

Pramogų pasaulyje ėmė sklisti kalbos, kad byra verslininko, buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus (39) ir jo žmonos Monikos Šedžiuvienės (22) santuoka. Pora esą jau kurį laiką nebegyvena kartu.

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Monika pastaruoju metu renginiuose pasirodo su bičiulėmis, be to, Žmonės.lt žiniomis, ji įsidarbino Vilniuje, viename grožio salone.

„Monika turi reikalų Vilniuje, aš – Šiauliuose. Nėra jokio pagrindo skirtis, nėra jokių problemų, jokių bėdų. Nesiruošiu su niekuo skirtis. Pirmą kartą apie tai girdžiu. Nenoriu komentuoti gandų“, – Žmonės.lt tikino Andrius Šedžius.

Jis sakė nesuprantantis, kam kalbos apie jų skyrybas gali būti naudingos. „Net Monikai sakiau, gėda, žmonės ims klausinėti, ką reikės atsakyti? O ji sako: „Mes jau turėtume per tiek laiko priprasti prie to, kad apie mus rašo ir rašo daug“, – pasakojo A.Šedžius. Su pačia Monika susisiekti nepavyko.

Vasario pabaigoje pora atšventė antrąsias vestuvių metines. Tuomet duodama interviu Žmonės.lt Monika sakė svajojanti apie vaiką. „Labai norėtume vaikų. Kiekviena mylinti ir susituokusi pora to norėtų. Andrius turi dar tris vaikus, bet dar vienas kitas nepamaišytų. Bet bus kaip dievulis duos“, – yra sakiusi Monika.

Pasak jos, nesutarimų būna kiekvienoje šeimoje, tačiau jei tarp jų kyla koks konfliktas – pora stengiasi jį išspręsti taikiai ir ramiai. „Aš iš Andriaus išmokaus stiprybės ir ryžto, jis iš manęs – švelnumo, jautrumo“, – prieš mėnesį Žmonės.lt pasakojo Monika.

Antrųjų vestuvių metinių išvakarėse Monika kardinaliai pakeitė šukuoseną – iš blondinės tapo brunete.

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vedybų sutarties nesirašė

A.Šedžius Žmonės.lt prisipažino vedybų sutarties su Monika nesudaręs. „Kai buvo sprendimas tuoktis, man net į galvą tokia mintis neatėjo. Aš nedrįsčiau jai pasakyti apie jokią vedybų sutartį. Jeigu nutiktų kažkas, dėl ko tektų skirtis, ji trenktų durimis ir išeitų, nepasiimtų nė vieno daikto. Ji labai principinga, jos materialūs dalykai nedomina“, – tikino A.Šedžius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karšta Monikos Šedžiuvienės fotosesija – lovoje kūną pridengė tik antklode

Pažintis padėjo išgarsėti

Verslinininkui A.Šedžiui santuoka su M.Kvietkute – antroji. Prieš tai vyras buvo vedęs Sandrą Šedžiuvienę, su kuria susilaukė dviejų dukrų. Andrius turi ir vieną nesantuokinį sūnų.

Monika su A.Šedžiumi susipažino 2010-aisiais, būdama 18-os metų, kai dar mokėsi mokykloje. 

Tuomet netilo kalbos, kad jaunos merginos santykiai su žinomu politiku  ir verslininku padėjo jai „prasimušti“ pramogų pasaulyje. Monika ėmė puošti žurnalų puslapius, filmuotis televizijos laidose, o grupė „Pop Ladies“ pakvietė ją dainuoti kartu.

Andrius Šedžius per savo gimtadienį vedė Moniką Kvietkutę (95 nuotr.)
+89