Andriaus Užkalnio mylimoji Fausta apie gyvenimą su skandalingu rašytoju: „Jo sėkmė – mano sėkmė“

Andrius Užkalnis ir Fausta Leščiauskaitė/Modestos Meškės nuotr.
Andrius Užkalnis ir Fausta Leščiauskaitė/Modestos Meškės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-22 10:39
AA

Publicistas ir maisto kritikas Andrius Užkalnis, prieš aštuonerius metus grįžęs iš Londono į Lietuvą, itin greitai tapo vienu populiariausių Lietuvos autorių. Tačiau šiandien nelabai nuo žinomo vyro atsilieka ir jo mylimoji.

Prieš ketverius metus, išsiskyręs su dviejų dukrų mama, Andrius visuomenei pristatė dvidešimt trejais metais jaunesnę mylimąją Faustą Mariją Leščiauskaitę, kuri tada buvo dar studentė. Jau penkerius metus jie – pora ne tik gyvenime, bet ir darbe – Fausta vadovauja „Užkalnio“ žurnalui ir rašo publikacijas, taip pat sulaukiančias itin daug lietuvių dėmesio.

Laidai „Kasdienybės herojai“ Fausta atvirai papasakojo, su kokiais išbandymais susidūrė gyvendama šalia žinomo ir skandalingo vyro. Ji neslepia esanti ambicinga moteris, tačiau jai visai neapmaudu, kad žvaigždė šeimoje yra Andrius.

Fausta Marija Leščiauskaitė/Tomo Kaunecko nuotr.

„Man Andrius niekada gyvenime neleido taip pasijausti. Ar aš žinau, kad jis yra žinomesnis, populiaresnis? Taip, bet aš manau, kad man užtenka proto, jog aš suvokčiau – juk jis į tai yra sudėjęs žymiai daugiau darbo nei aš, metų turi žymiai daugiau nei aš,” – sako moteris, – Ar aš kažkaip jaučiuosi prastai, ar aš pavydžiu? Mūsų santykiuose yra buvę visokių labai kraštutinių situacijų. Aš šimtą kartų sakiau, kad viskas, aš skiriuosi. Aš šimtą kartų sakiau, kad viskas, – aš nekenčiu. Aš labai daug dalykų sakiau arba garsiai, arba tyliai, ir ne visais didžiuojuosi, bet aš niekada nedariau dviejų dalykų – aš nepavydėjau jam ir nelinkėjau blogo. Galų gale, tai – meilė. Tu negali pavydėti žmogui – jo sėkmė yra mano sėkmė. Mes kartu gyvename.“

Andrius užkalnis ir Fausta Leščiauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Iki karantino Andrius ir Fausta, kone pusę metų, kol Lietuvoje būdavo šalta, praleisdavo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pora neslepia, kad jų gyvenime atėjo toks laikas, kai jie nedirba samdomo darbo, todėl yra visiškai nepriklausomi ir gali gyventi, kur tik nori.

Paradoksas, tačiau nors Andrius su Fausta laikomi itin ryškia pora, kurie niekada nevynioja žodžių į vatą, abu prisipažįsta esantys intravertai. Andrius ne kartą yra sakęs, kad viešumoje sukurtas ciniko įvaizdis labai skiriasi nuo to, koks jis yra privačiame gyvenime. 

Andrius Užkalnis ir Fausta Leščiauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Aš esu girdėjusi, kad aš – stora kiaulė, su mano dantimis, nosimi, žandais kažkas negerai – viskas yra nepakankama. Šiuos visus dalykus aš esu kažkur perskaičiusi, tad, dabar savo komentarų skaitymą visiškai užblokavau, nes, vis tiek, galų gale, neigiamos emocijos veikia“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ šį sekmadienį 17 val. per Delfi TV atvirai pasakos Fausta Marija Leščiauskaitė.