Andrius Butkus: „Šokių repeticijoje vyrai suprakaituoja labiau, nei per krepšinio treniruotę“

Mankšta su Andriumi Butkumi / Viganto Ovadnevo nuotr.
Mankšta su Andriumi Butkumi / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-07-22 15:07
AA

Sekmadienio dieną prie sostinės Baltojo tilto šokėjas Andrius Butkus su kolege Greta Vitkauskienė vilniečius pakvietė praleisti paskutinę savaitgalio dieną ne namuose, o prisijungti prie aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojų ir dieną pradėti mankšta.

Pagal energingą muziką Andrius ir Greta vedė valandos trukmės „Latino Dance“ treniruotę, į kurią susirinko kelios dešimtys vilniečių. Po treniruotės Žmonės.lt pakalbintas Andrius neslėpė džiaugsmo, kad tamsiais debesimis gąsdinęs dangus nepratrūko ir sportininkų lietus neužlijo.

„Džiaugiuosi, kad yra tikrai nemažai aktyvių vilniečių. Aišku, tai yra labiau susiję su šokiais ir muzika, todėl buvo daugiau merginų, bet džiaugiuosi, kad dalyvavo ir keletas vaikinų“, – džiaugėsi A.Butkus.

Šokiai Lietuvoje šiuo metu kaip niekada populiarūs, todėl kaip grybų po lietaus pridygo nemažai šokių studijų. Tačiau toks šokių bumas Andriaus nestebina. Juk televizijoje tiek daug su tuo susijusių projektų.

„Kam nepatinka monotonija ir svarsčių kilnojimas, tam alternatyva yra šokis. Labai rekomenduoju vyrams ateiti su savo antrosiomis pusėmis, nes tada poros visai kitaip pasižiūri vienas į kitą, atranda kitų spalvų, įsimyli vienas kitą iš naujo. Šokiai labai žadina aistrą“, – meilės receptą atskleidė garsus šokėjas ir TV laidų vedėjas.

Andrius juokėsi, kad į šokių repeticijas ateinantys vyrai pamato, kad tai nėra taip paprasta ir tai ne šiaip žingsnelių dėliojimas. „Vyrai, kurie atėjo į repeticiją pirmą kartą, man prisipažino, kad suprakaitavo daugiau nei per krepšinio treniruotę“, – atviravo A.Butkus.