Andrius ir Vaida Rimiškiai atšventė 11-ąsias vestuvių metines: sulaukė mielos dukrų staigmenos

Andrius ir Vaida Rimiškiai / Asmeninio albumo nuotr.
Andrius ir Vaida Rimiškiai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-26 19:36
AA

Liepos 23-oji dainininkui Andriui Rimiškiui ir jo žmonai Vaidai – ypatinga. Prieš vienuolika metų tądien pora vienas kitam ištarė vestuvių įžadus. Šiandien dvi dukras auginantys Rimiškiai ir toliau džiaugiasi neblėstančia meile.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo A.Rimiškis, vestuvių metines jiedu su Vaida atšventė jo gimtinėje – Jūžintuose. 

„Paminėjome šventę pas mano tėvus. Mėgavomės ramiu vakaru sodyboje, kepėme, virėme įvairius patiekalus. Na, ir tada susėdome prisiminti mūsų dieną su filmu apie mūsų santuoką“, – šypsodamasi portalui Žmonės.lt sakė jis. 

A.Rimiškis atskleidė, kad vestuvių metinių proga jie sulaukė ir itin mielos dukrų – 10-metės Lėjos bei 4-erių Andrėjos – staigmenos. Atlikėjas pasakojo, kad mergaitės jiems nupiešė piešinį.

„Tėtukui ir Mamytei. Su 11-omis vestuvių metinėmis!“ – šalia piešinio užrašė Rimiškių dukrelės.

A.Rimiškis neslėpė – dukrų staigmena jį paliko be žado.

„Širdis dunksėjo. Ji buvo pripildyta nuoširdumo, tikrumo ir meilės. Tokios dovanos – pačios brangiausios“, – su portalu Žmonės.lt  įspūdžiais dalijosi Andrius.

Svarbu būti ne tik sutuoktiniais, bet ir draugais

Praėjusiais metais karantinui sustabdžius koncertinę veiklą A.Rimiškis su žmona Vaida nėrė į bendrą veiklą – pristatė šeimos drabužių liniją. Per gyvenimą koja kojon žengiantys sutuoktiniai net ir pradėjus bendrą verslą nesusidūrė su santykių išbandymais.

„Nuo pat draugystės pradžios mes didžiąją laiko dalį būname kartu, tai net ir prasidėjus karantinui, o vėliau ir pradėjus bendrą verslą niekas nepasikeitė. Matyt, esame pripratę būti kartu ir vienas be kito negalime. Manau, kad svarbiausias dalykas, iš tikrųjų, bendravimas, kalbėjimas, mokėjimas būti ne tik žmona ir vyru, bet ir draugu, drauge“, – atviravo A.Rimiškis.

Andrius Rimiškis su žmona Vaida / Asmeninio albumo nuotr.

Su žmona Vaida dvi dukras auginantis dainininkas neslėpė kartais pasvajojantis apie gausesnę šeimą, tačiau čia greitai pridūrė, kad šiuo metu gyvenimo ritmas ir taip įtemptas.

„Visada sakiau, kad noriu šešių vaikų, bet dabar galvoju, kad ir tik trečio užtektų. Vaikams reikia labai daug savęs atiduoti, daug laiko, kad užaugtų geros asmenybės. Su žmona nieko neplanuojame, bet gyvenimas yra įdomus – bus matyti, kaip bus“, – šypsojosi jis.

Vaida ir Andrius Rimiškiai su dukromis Lėja ir Andrėja / Algirdo Kubaičio nuotr.

Kartu leidosi į žygį

Andrius ir Vaida Rimiškiai sunkumų nebijo – artėjant 11-osioms vestuvių metinėms pora kartu leidosi į žygį „Camino Lituano“ keliu. A.Rimiškis pasakojo, jog jiedu su žmona seniai suko mintį kartu bent dienai leistis į kelionę, kuri įkvėptų, padėtų išsivalyti mintis ir gerai nuteiktų. 

„Pradžiai neužsimojome labai daug. Niekada neteko eiti didelių atstumų. Tikslas buvo įveikti vieną etapą nuo Žagarės iki Buivydžių – 28,8 kilometro. Aplankant gražiausias vietas, tą dieną nuėjome 33,6 kilometro. Tikrai įsimintina kelionė.

Nors ir nutrynė kojas, pavargome, bet gamta ir vietovės sužavėjo. Greitu laiku planuojame eiti toliau ir jau po kelis etapus. Tokie žygiai duoda naujų, nepamirštamų patirčių, priverčia suprasti, kad visada turi siekti užsibrėžto tikslo visur ir visada. Tikrai rekomenduoju išbandyti“, – Žmonės.lt pasakojo Andrius.

Andrius ir Vaida Rimiškiai leidosi į žygį „Camino Lituano“ keliu (8 nuotr.)
+2