Andrius Šedžius naktiniame klube linksminosi apsuptas merginų: „Nedariau nieko, kas įžeistų žmoną“

Andrius Šedžius vakarėlyje Šiauliuose / Mojo Lounge nuotr.
Andrius Šedžius vakarėlyje Šiauliuose / Mojo Lounge nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-13 14:59
AA

Žiniasklaidoje pastarosiomis dienomis šmėžavo ne viena naujiena apie tai, kad verslininko Andriaus Šedžiaus (39) ir jo žmonos Monikos Šedžiuvienės (22) šeimą neva ištiko krizė. Tačiau peno tokioms kalboms atsiranda vis daugiau – Šiauliuose vykusiame vakarėlyje A.Šedžius linksminosi be žmonos.

Penktadienio vakarą Šiauliuose duris atvėrė didžiuosiuose šalies miestuose populiarus naktinis klubas „Mojo lounge“. Į neeilinį vakarėlį rinkosi būrys smagiai nusiteikusių klubinėtojų, tarp kurių buvo galima pamatyti ir A.Šedžių.

Klubo fotografo užfiksuotose nuotraukose matyti, kad verslininkas laiką leidžia apsuptas merginų ir išties nenuobodžiauja.

Jokių nepadorių veiksmų nedariau, nuogas nelaksčiau, todėl nemanau, kad žmonės turėtų domėtis mano privačiu gyvenimu.

„Žmona tuo metu buvo Vilniuje, turėjo rimtą užsiėmimą ir negalėjo dalyvauti. Aš buvau pakviestas į naktinio klubo atidarymą, į kurį kviečiau ir žmoną, tačiau ji pasakė, kad negali atvykti, todėl leido man nueiti vienam. Nuėjau, pabuvau, ir, manau, nieko tokio čia nenutiko, baisių dalykų nedariau – bendravimas su žmonėm užkoduotas kiekvieno politiko darbe, aš negaliu jiems atsukti nugaros, privalau juos išklausyti, nusišypsoti“, – sakė Žmonės.lt kalbintas A.Šedžius.

Andrius Šedžius vakarėlyje Šiauliuose / Mojo Lounge nuotr.

Išreiškus pastebėjimą, kad naktinio klubo vakarėlyje jam kompaniją palaikė vien žavios damos, A.Šedžius nieko blogo tame nemato, mat „nedarė nieko, kas įžeistų žmoną“.

„Mes visi turime teisę atsipalaiduoti ir pasilinksminti, tam ir yra tokios vietos. Jokių nepadorių veiksmų nedariau, nuogas nelaksčiau, todėl nemanau, kad žmonės turėtų domėtis mano privačiu gyvenimu“, – teigė jis.

Andrius Šedžius vakarėlyje Šiauliuose (4 nuotr.)
Mojo Lounge nuotr.
+1

Po pasklidusių kalbų apie šeimą ištikusią krizę Žmonės.lt dar penktadienio vakarą kalbintas A.Šedžius teigė, kad skirtis jis neplanuoja ir nuo platesnių komentarų nori susilaikyti.

Kad tokios kalbos ne iš piršto laužtos, patvirtina ir  M.Šedžiuvienės interviu  laidai „Nuo... Iki“, kuriame ji prisipažino, kad šeimą nuolat drebina pavydo scenos. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, – mįslingai užsimena M.Šedžiuvienė.

Andrius Šedžius vakarėlyje Šiauliuose / Mojo Lounge nuotr.

Monika prisipažįsta, kad praėjus dvejiems metams nuo įspūdingų vestuvių atsiradęs pavydas trukdo šeimos ramybei.

„Neslėpsiu, patikrinu iš kelionių grįžusio vyro telefone esančias žinutes ir elektroninį paštą. Žinau, kad tai kvaila. Tačiau nieko negaliu sau padaryti, esu labai pavydi. Niekada negalvojau, kad taip pavydėsiu savo vyro. Tačiau pavydžiu ne be pagrindo ir Andrius tai žino“, – aiškina Monika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus Šedžiaus reakcija į kalbas apie skyrybas su žmona Monika: „Skirtis nesiruošiu“

Monika Šedžiuvienė apie krizę šeimoje: „Esu žiauriai pavydi ir tai nevyksta be pagrindo“

Šiaulių klubo atidaryme – pašėlę vakarėlių liūtai ir Neringos Šiaudikytės koncertas (66 nuotr.)
+60