Andrius Tapinas naują etapą atšventė savo bare surengtame vakarėlyje

Andrius Tapinas šventė tapęs kokteilių baro savininku / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Jei neturėčiau komandos, kuri puikiai išmano visą baro „virtuvę“, šio projekto nebūčiau ėmęsis – šią pamoką jau esu išmokęs, kad neturėdamas patirties, kalnų nenuversi, nors ir kaip norėtųsi“, – sakė liepos 10-ąją oficialiai apie tai, jog taps kokteilių namų Vilniuje savininku, pranešęs žurnalistas Andrius Tapinas.

Daugumai tai, jog A.Tapinas imasi K.Sirvydo gatvėje esančio „Saliono“ šeimininko pareigų, buvo staigmena, tačiau žinomas vyras jau buvo įmerkęs kojas į šį verslą. Beveik prieš 15 metų jis įsigijo restorano sostinėje „Star“ akcijų.  Tiesa, tada dar 30-ies metų neturinčiam A.Tapinui pristigo patirties. Konkurencingą verslą jis apleido po pusmečio. Savo turėtas restorano Vilniuje akcijas Andrius pardavė 2006 metais.

„Laisvės TV“ įkūrėjas tikino, kad būtent praeityje išmoktos pamokos jam pravers šiandien. Tik apgalvojęs visas detales, jis nusprendė vadovauti kokteilių namams.

Andrius Tapinas šventė tapęs kokteilių baro savininku / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Ėmiausi šio projekto, nes tikiu, kad patirtis leis man anksčiau darytų klaidų nebekartoti. Šį kartą aš pasitikiu kompetentinga komanda, kur kiekvienas atliks tai, ką išmano geriausiai. Anksčiau stengiausi padaryti viską pats. Dabar suvokiu, kad reikia leisti tam tikroje srityje besispecializuojantiems žmonėms dirbti savo darbą. Baro reikalais rūpinsis kitas žmogus, turintis tame patirties, nes aš pats nieko nežinau apie kokteilių maišymą“, – linksmai kalbėjo A.Tapinas.

Andrius Tapinas šventė tapęs kokteilių baro savininku / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Portalą Žmonės.lt žurnalistas patikino spręsiantis strategijos kūrimo ir vietos atnaujinimo bei inventoriaus keitimo klausimus. Naujos „Saliono“ koncepto paieškos – taipogi bus Andriaus atsakomybė.

„Ieškosiu ir su kuo bendradarbiauti, kokie renginiai galėtų vykti bare“, – kalbėjo A.Tapinas. 

Dažnai su Andriumi poruojamai buvusiai „Saliono“ vadovei Gabijai Milašiūtei, anot žurnalisto, nebepakanka laiko rūpintis šiuo verslu, todėl jis perima vairą.

Andrius Tapinas šventė tapęs kokteilių baro savininku / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad šiais metais Gabija Milašiūtė tapo nepriklausomo kanalo „Laisvės TV“ vadove.

Apie tai, jog su Gabija persipynę ne tik jų profesiniai, bet ir asmeniniai keliai, žurnalistas nebuvo linkęs komentuoti.

Pasiteiravus A.Tapino, ar jis nesibaimina, kad naujas projektas iš jo taip pat atims visą laiką, šis tikino savo žingsnius apgalvojęs į priekį.

„Kaip jau minėjau, turėsiu man padėsiančią komandą. Iš esmės dabartinis darbuotojų kiekis smarkiai nesikeis – jų bus tiek, kad baro veikla klostytųsi sklandžiai, galbūt tik šiek tiek daugiau personalo tam, kad galėtume užtikrinti kokybę. Tikriausiai komandą sudarys 6-7 žmonės“, – kalbėjo jis.

Penktadienį A.Tapino kokteilių namuose surengtoje šventėje visi atsisveikino su Gabija Milašiūte ir atšventė ilgą laiką gyvuojančios vietos gimtadienį. Žurnalistas vakarėlio metu bendravo su savo komanda ir paminėjo naujo etapo pradžią.

Žurnalistas Andrius Tapinas šventė tapęs kokteilių namų „Salionas“ savininku (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau