Andrius Tapinas imasi naujo verslo: tapo kokteilių namų sostinėje šeimininku

Andrius Tapinas tampa kokteilių namų „Salionas“ šeiminiku / Gretos Skaraitienės ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistas, nepriklausomo kanalo „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas imasi naujos veiklos ir į savo rankas perima vieno iš populiarių sostinės barų „Salionas“ vairą. Apie tai žinomas vyras pranešė penktadienį, liepos 10 dieną.

Apie tai, jog taps kokteilių namų, esančių sostinėje, K. Sirvydo gatvėje, vadovu A.Tapinas paskelbė socialiniame tinkle.


„Viskas turi pabaigą. Mano mylimi kokteilių namai „Salionas“ šį vakarą švenčia 6-ąjį gimtadienį ir tuo pačiu atsisveikina – nuo pirmosios dienos „Salione“ buvusi jo vedėja Gabija Milašiūtė mojuoja ranka, kelia taurę už prisiminimus, geras akimirkas ir perduoda „Salioną“ naujam savininkui“, – rašė žinomas žurnalistas.

Andrius Tapinas ir Gabija Milašiūtė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS foto“ nuotr.

Andriui ši veikla nėra svetima. Dar 2006 metais jis pardavė savo turėtas restorano Vilniuje „Stars“ akcijas. Tuomet verslo idėjos 29-erių metų vyras atsisakė dėl interesų konflikto. A.Tapino netenkino restorano vadybos priimami sprendimai.

„Paneigdamas mintį, kad į tą pačią upę du kartus neįbrisi, vėl grįžtu į šitą verslą ir tampu naujuoju „Saliono“ šeimininku. Juk jeigu kur ir norėjau turėti barą, tai tik istorijų ir nuotykių kupinuose Rašytojų sąjungos rūmuose.

Tikiuosi, kad išlaikius geriausias „Saliono“ tradicijas ir papildžius jas naujomis, pavyks padaryti šią legendinę vietą tokią, į kurią nepasididžiuotų užsukti ne tik Paulius Širvys ar Ričardas Gavelis, bet ir Nakis Tompsonas. Kas žino, supranta, ką aš turiu omeny ir ką norėsiu padaryti.


O šį vakarą – kokteiliai, atsisveikinimai ir pasisveikinimai“, – rašė A.Tapinas.

Andrius Tapinas / Organizatorių nuotr.
Skaitykite daugiau