Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas kartu ieškos „Auksinio proto“

Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nuo rugsėjo 10 d. LRT eteryje – brangiausias ir didžiausias visų laikų intelektinis TV žaidimas Lietuvoje „Auksinis protas“, kurio nugalėtojas ne tik bus paskelbtas Lietuvos auksiniu protu, bet ir laimės išskirtinį prizą – kelionę aplink pasaulį.

Trečiadienį LRT studijoje nufilmuota pirmoji unikalaus intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ laida. Paaiškėjo, kad šalia TV žaidimų Lietuvoje pradininko Arūno Valinsko prie laidos vedėjų vairo stos ir žinomas žurnalistas, rašytojas ir TV laidų vedėjas  Andrius Tapinas.

Be jokios abejonės, televizijos projektui keliant aukščiausius reikalavimus, geresnę vedėjų porą būtų sunku surasti, mano „Auksinio proto“ kūrėjai.

„22 metus laukiau tokios galimybės – nuo tada, kai pirmą kartą dalyvavau A. Valinsko vedamame „Taip ir ne“. Vesti laidą kartu su A. Valinsku – dvigubas svajonės išsipildymas“, – atvirauja žinomas LRT laidų vedėjas A. Tapinas.

Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas / LRT nuotr.

A. Valinskas sako, kad jaučiasi kaip tėvas, kuris iš žaidėjo užsiaugino laidos vedėją. „Nenoriu kištis į Andriaus šeimyninį gyvenimą, bet jaučiuosi bent jau kaip jo kūrybinis tėtis“, – šypsosi patyręs scenos vilkas. Pasak jo, žaidimą vesti vienam  lengviau, tačiau malonesnis rezultatas gimsta iš sunkesnio darbo.

Projekto vedėjų duetas sutartinai tvirtina – tikrai ne kiekvienas žaidimas už geriausią pasaulio pažinimą laimėtojui gali padovanoti tokią simbolišką dovaną – kelionę aplink pasaulį.

„Auksinis protas“ – tai protų daugiakovė. Dinamiškas žaidimo formatas suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams.

„Čia svarbi sinergija su gyvais žaidimais, kurie vyksta miestuose. Iš ten patenkama į „Auksinį protą“, vadinasi, esame užtikrinti, kad čia dalyvauja tik tikrai intelektualūs žmonės“, – tikina A. Tapinas.

Kiekviename žaidime šešiems dalyviams teks atsakyti į apie 150 klausimų iš pačių įvairiausių sričių. Stulbinama klausimų įvairovė įtrauks ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus. Klausimų redakcinę grupę sudarys net dvi nepriklausomos komandos po 6–8 žmones. Tarp numatytų kviesti redakcinių komandų narių – visiems puikiai žinomos intelektinių žaidimų profesionalų pavardės: B. Mašalaitis, A. Puklevičius ir kiti.

Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas / LRT nuotr.

„Mes su Andriumi esame šio žaidimo autoriai. Jis nėra pirktas. „Auksinis protas“ yra kurtas čia ir dabar, būtent lietuviams, tiems, kurie domisi intelektiniais žaidimais, kad jie turėtų savęs vertą produktą televižmonėmszijoje. Labai džiaugiuosi, kad tai yra LRT televizija“, –  neslepia A. Valinskas.

„Auksinis protas“ jau nuo rugsėjo 10 d. LRT eteryje kiekvieną penktadienio vakarą.

Laidos „Auksinis protas“ filmavimas (5 nuotr.)
LRT nuotr.
+2
Skaitykite daugiau