Andrius Tapinas „Laikykitės ten“ kėde dalinsis su dar dviem vedėjais

Andrius Tapinas, Irma Bogdanovičiūtė ir Ignas Grinevičius / Laisvės TV nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Intelektualios satyros laida „Laikykitės ten“ atsinaujina. Jau penktą sezoną Andriaus Tapino vedamas intelektualios satyros šou pasipildo dar dviem naujais vedėjais – Irma Bogdanovičiūte ir Ignu Grinevičiumi. Nuo šiol jie pasikeisdami kiekvieną savaitę pasakos apie aktualius įvykius ir kitas įdomybes.

Ištikimiausi laidos žiūrovai jau turėjo progą įvertinti naujus vedėjus. Jie debiutavo tuo metu, kai A.Tapinas buvo priverstas likti namuose ir kovoti su koronaviruso simptomais.

Irma Laisvės TV žiūrovams gerai pažįstama kaip „Tiek žinių“ vedėja. Su Ignu televizija taip pat bendradarbiauja jau seniai, jį gerai žino ir „Lietuvos ryto“ televizijos laidų žiūrovai, sporto gerbėjai.

Pakeisti vedėją, kurio veidas tapo laidos vizitine kortele, gana rizikingas sprendimas, tačiau jau penktą sezoną skaičiuojančioje laidoje pokyčiai buvo būtini ir planuoti kurį laiką.

„Ši televizija nesu vien tik aš. Labai džiaugiuosi, kad galime parodyti žiūrovams naujus veidus – Igną ir Irmą. Jie irgi gali nustebinti. O aš daugiau dėmesio skirsiu naujiems projektams“, – sako A.Tapinas.

Andrius Tapinas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Laisvės TV komanda džiaugiasi, kad tarp „Laikykitės ten“ vedėjų pagaliau yra ir moteris. Ilgą laiką net ir laidos scenaristų komandoje buvo vien tik vyrai. Dabar situacija yra kitokia.

Panašu, kad televizija keičiame ir pasaulinius „late night show“ formato standartus – paprastai tokius šou veda vyrai ir moterys šioje pozicijoje – retenybė.

Televizijos įkūrėjas ir laidos vedėjas A.Tapinas neslepia, kad šiek tiek keisis ir laidos formatas. Žiūrovai gali tikėtis platesnės savaitės apžvalgos, išsamesnio užsienio aktualijų aptarimo, daugiau įvairių rubrikų. Kartą per mėnesį bus išsamiai nagrinėjama pasirinkta ir tuo metu aktuali tema.

„Kas savaitę paruošti išsamiai ir giliai išanalizuotą temą nenuslystant paviršiumi yra sudėtinga. Mūsų žiūrovui reikia kokybės, todėl priimame tokius sprendimus, kurie leistų kurti geriausią turinį,“ – sako A.Tapinas.

Skaitykite daugiau