Andrius Užkalnis atskleidė tobulo pasimatymo receptą: „Su Fausta taip ir įvyko“

Andrius Užkalnis/V.Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sausio 3 d. kino teatrus pasieks lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinį Linos vaidmenį atlikusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė įsisuks į aklų pasimatymų karuselę, o vienu jo partnerių taps rašytojas Andrius Užkalnis.

Žinomas vyras teigė, kad pats į aklą pasimatymą dar niekada nėjo. „Visą laiką tos koncepcijos nelabai supratau. Dabar, tikriausiai, niekada ir neteks. Mane žmonės atpažįsta, žino, todėl aklas pasimatymas įmanomas nebent kitoje šalyje, kur esu niekam nepažįstamas, bet reikalo nėra“, - sakė bestselerių autorius.

Įsimintiną vaidmenį filme sukūręs A. Užkalnis atskleidė ir jam tobulo pasimatymo receptą. „Tobulas pasimatymas įvyksta, kai atrandi, kad su žmogumi ir apie ką pasikalbėti. Ir daugiau, nei tikėjaisi. Manau, su mano drauge Fausta taip ir įvyko. Tai nebuvo oficialus pasimatymas, ji iš manęs ėmė interviu muzikiniam portalui. Nepasakyčiau, kad tai virto pasimatymu, bet taip jaučiausi. Su ja šnekėjomės labai daug, vietoje numatytos valandos Pilies g. kavinėje praleidome tris. Tai susitikimas, po kurio, kai pradėjome šnekėtis, jau penkerius metus nesustojame. Tai – ilgiausiai besitęsiantis tobulas pasimatymas“, - atviravo vyras.

Paklaustas apie blogiausią patirtą pasimatymą, A. Užkalnis neslėpė, kad tokių buvo ne vienas. „Visi baisiausi pasimatymai – iš ankstyvos jaunystės. Detalių nepamenu, tik nesmagumo ir netikrumo jausmą. Buvau drovus, neypatingai savimi pasitikintis jaunuolis. Moterys jaučia, kai to pasitikėjimo nėra. Tikriausiai, visa mano jaunystė buvo vienas didelis nevykęs pasimatymas. Manau, tai daugiau pasako apie mane patį, nei apie moteris, su kuriomis bendravau“, - atvirai rėžė knygų autorius.

Skaitykite daugiau